Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

• Jessica25 changed the title to Zlewozmywak, uszczerbek

Tą białą rurkę na górze syfonu z uszczelką montuje się do tej dziurki, tylko trzeba odpowiedni syfon kupić i woda spływa do syfonu. Ta dziurka zapobiega przelaniu się jak się np zatka zlew.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

• 2 miesiące temu...

Musisz mieć syfon z przelewem ;)  Wydaje mi się, że możesz sam przelew dokupić, oczywiście, jeśli w syfonie, który już masz, jest "wypustka" na jego podłączenie. Inaczej nowy syfon (polecam Prevexu, można samemu zamontować, tylko z instrukcją. POwodzenia!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam Jestem posiadaczem działki leśnej o powierzchni 1.66ha. Teren kupiony był przez mojego tatę jako rolny z zamysłem budowania domu w latach 2000. Jednak od czasu zakupu aż do teraz żadne kroki nie zostały podjęte, a na działce doszło do samozalesienia i teren od 2012 roku widnieje jako leśny. Nie jest on objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Moje pytanie dotyczy tego co mogę zrobić w takiej sytuacji, są jakieś szanse na jego przekształcenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc    
    • Taka taśma na tyle dobrze przylega że nie trzeba już tego zabezpieczać np. Silikonem?
    • Ta "wolność" to jest w dłuższym czasie - dla Ziemi, dla ekologii - mocno iluzoryczna... W tej chwili Gość eryk, jak i setki tysięcy użytkowników "własnych elektrowni" jest bardzo zadowolony z takiej inwestycji, aleeeeeeeeeeeee...........       https://www.stefczyk.info/2021/06/26/fotowoltaika-doprowadzi-do-katastrofy-ekologicznej-naukowcy-ostrzegaja/   Zupełnie podobna jest euforia - części ludzi, choć coraz więcej jest już świadomych zagrożeń dla MATKI NATURY - wokół elektryfikacji komunikacji, a więc samochodów, rowerów, hulajnóg, samolotów, mówi się o statkach...  Hybrydy plug-in - oczywiście, jeśli są doładowywane z gniazdka - przenoszą tylko zanieczyszczenia atmosfery poza miasta, spalając więcej paliwa, niż tradycyjne spalinówki... a elektrownie węglowe i gazowe nadal trują atmosferę... Wyjątkiem są państwa skandynawskie, gdzie, np w Norwegii ponad 90% energii elektrycznej pochodzi z elektrowni wodnych...        
    • To jeśli blaszak ma być tylko garażem..., ale DAMEQ09 pisze, że planuje     Nie wyobrażam sobie takich robót w nieogrzewanym pomieszczeniu w mroźną zimę... Można wprawdzie ogrzewać okazyjnie grzejnikiem na gaz z butli... ale również wentylacja musi być skuteczna.
    • W części, która będzie równocześnie nadprożem powinny być dodane po 2 wkładki odgięte pod kątem 45°. Bo w pobliżu  miejsc podparcia występuje siła, która może spowodować pęknięcie po przekątnej.  Przykładowe rysunki u dołu. Dodatkowo robimy 2 takie wkładki. Dowiązujemy je w dolnej części do dolnego zbrojenia, a po odgięciu ku górze do górnego. PS. Końce prętów nie muszą być zagięte w ucho, jeśli używamy stali żebrowanej. Chociaż i tak warto je zagiąć przynajmniej pod kątem prostym.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...