Skocz do zawartości

Recommended Posts

Posiadam kuchnię o powierzchni 7 m2 a w niej dwie kraty wentylacyjne. Jedna o olbrzymiej kubaturze która zajmuje 1/4 powierzchni kuchni i moim zdaniem jest to wielka przesada, bo w kuchni stale wieje i przeciąg przechodzi na salon. Mam okno z nawiewem wentylacyjnym. Kuchnię zabudowałam tzn oddzieliłam ją od salonu bo w pierwotnej wersji miała to być kuchnia z salonem. Czy można wybić ścianę z szybem i zmniejszyć jej powierzchnię o 1-2m? Kominiarz który przychodzi co rok na kontrolę mówi że w kuchni mam bardzo silny nawiew i nie jest on nawet bezpieczny. Jeśli można to do kogo mam się zgłosić żeby zmniejszył powierzchnię kubatury tego szybu?

Link do komentarza
13 minut temu, retrofood napisał:

Nie poplątałaś czegoś aby?

Pewnie chodzi o kubaturę komina z kanałami wentylacyjnymi, bo jak można wyobrazić sobie kratę

 

32 minuty temu, Joanna Szczepańska napisał:

o olbrzymiej kubaturze która zajmuje 1/4 powierzchni kuchni

A jak odgrodzona kuchnia jest niewielka, to ten komin może sprawiać takie wrażenie

 

Jakie to mieszkanie, w jakim budynku, które piętro?

Link do komentarza
2 godziny temu, Joanna Szczepańska napisał:

Czy można wybić ścianę z szybem i zmniejszyć jej powierzchnię o 1-2m?

Joannie pewnie chodzi o rozebranie tego komina i powiększenie kuchni... a nie o wentylację... Tym będzie się martwić później... :icon_mrgreen:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • A po pijaku sprawdzałeś?
    • Wrocław , TEL. 607 - 698 - 310 , www.graty-wywozimy.pl Demontaż/wyniesienie/załadunek/odbiór/wywóz/utylizacja starych mebli Wrocław. -Wywóz mebli,gratów,gabarytów,wersalek,kanap,narożników,sof,puf,foteli,materacy,amerykanek,leżanek,rogówek,meblościanek,segmentów,szaf,regałów,półek,komód,stołów,krzeseł,agd,rtv,pralek,lodówek,zamrażarek,telewizorów,wyposażenia mieszkań. -Czyszczenie/sprzątanie/opróżnianie mieszkań,domów,piwnic,garaży,komórek lokatorskich,schowków,kantorków,magazynków,kanciap.Likwidacja mieszkań Wrocław.Wywózka mebli Wrocław. -wywóz pozostałości,odpadów po remoncie,budowie Wrocław.Wywożenie mebli Wrocław. -Demontaż/wywóz mebli w zabudowie,mebli na wymiar,szaf wnękowych,szaf przesuwnych komandor,mebli kuchennych na wymiar.Wywóz mebli po wyprowadzce Wrocław.Odbiór mebli używanych Wrocław.Opróżnianie do gołych ścian Wrocław. -Odgracanie zagraconych mieszkań,domów,pokoi,pomieszczeń po zbieraczach Wrocław. -Przygotowanie/opróżnianie mieszkań do sprzedaży,do remontu,po remoncie,pod wynajem,po wynajmie,po lokatorach.Wywiezienie mebli Wrocław.Wywóz mebli z mieszkań Wrocław.Wywóz zerwanych paneli podłogowych,kafli Wrocław. FIRMA WYWOŻĄCA STARE MEBLI,OPRÓŻNIAJĄCA MIESZKANIA,PIWNICE oferuje wywóz starych mebli,opróżnianie mieszkań,piwnic. Wrocław TEL. 607-698-310 , www.graty-wywozimy.pl  FACEBOOK: https://www.facebook.com/GratyWywozimypl/ Nasza Prezentacja na YOUTUBE: https://youtu.be/oEVUCdz3mHg?si=ZR8WhyZ8X_uExRXw wywóz starych mebli Wrocław cena,oczyszczanie mieszkań z mebli Wrocław.oczyszczanie domów z mebli Wrocław,odbiór mebli Wrocław,odbiór starych mebli Wrocław,odbiór mebli używanych Wrocław,odbiór zniszczonych mebli Wrocław,gdzie wyrzucić stare meble Wrocław,wywóz mebli Wrocław,co zrobić ze starymi meblami Wrocław,wywóz starych mebli Wrocław cennik,opróżnianie mieszkań Wrocław,ile kosztuje wywóz starych mebli Wrocław,jaki jest koszt wywozu mebli Wrocław,odbiór mebli używanych Wrocław,opróżnianie mieszkań Wrocław,gdzie można oddać stare meble Wrocław,jak pozbyć się starych mebli Wrocław,Firma wywożąca stare meble Wrocław,Firma opróżniająca mieszkania Wrocław,Firma opróżniająca piwnice Wrocław,wywóz mebli z domu Wrocław,wywóz gratów Wrocław,Firma odbierająca stare meble Wrocław,Gdzie oddać meble Wrocław,utylizacja starych mebli Wrocław,utylizacja mebli Wrocław,wywóz gabarytów Wrocław,wywóz wersalek Wrocław,Wywóz meblościanek Wrocław,wywóz segmentów Wrocław,Wywóz wyposażenia mieszkań Wrocław, opróżnianie mieszkań po zbieraczach Wrocław,wywóz gabarytów Wrocław,likwidacja mieszkań Wrocław,opróżnianie mieszkań do gołych ścian Wrocław,odbiór starych mebli Wrocław,wywózka starych mebli Wrocław,wywózka mebli Wrocław,wywóz mebli po wyprowadzce Wrocław,Demontaż mebli Wrocław,Demontaż starych mebli Wrocław,wywiezienie starych mebli Wrocław,firma porządkowa Wrocław,wywóz mebli po lokatorach Wrocław,czyszczenie piwnic Wrocław,wywóz meblościanek Wrocław,wywóz segmentów Wrocław,wywóz wersalek Wrocław,wywóz kanap Wrocław,wywóz narożników Wrocław,demontaż mebli Wrocław,demontaż mebli na wymiar Wrocław,demontaż szaf przesuwnych Wrocław,Kto wywozi stare meble we Wrocławiu ? Wyniesienie mebli z mieszkania Wrocław,Transport mebli Wrocław.Przygotowanie mieszkań do remontu Wrocław.Opróżnianie mieszkań do remontu Wrocław.Wywóz zbędnych przedmiotów Wrocław.Wywóz mebli używanych Wrocław.Wywożenie mebli Wrocław.Likwidacja mieszkań Wrocław. .Opróżnianie domu cena, Wrocław, tel.607-698-310, wywóz, utylizacja. Zabieranie zbędnych rzeczy, wywożenie gratów z garażu, odgracanie pomieszczeń. Opróżnianie domów w wywozem wyposażenia. Czyszczenie mieszkań, lokali, pomieszczeń, z dywanów, materacy,wersalek, mebli z załadunkiem, utylizacja mebli , starego agd, kanapy, demontaż szafy, regałów, starych niepotrzebnych mebli. Likwidacja mieszkań we Wrocławiu, pomieszczeń, magazynów, wywóz gruzu, odpadów, po budowie, remoncie. Wyniesienie i zniesienie zbędnych rzeczy, śmieci.  Opróżnianie/odgracanie zagraconych mieszkań,domów,pokoi,pomieszczeń po zbieraczach Wrocław.Wywóz mebli używanych Wrocław.Wywóz zawartości mebli Wrocław. Wrocław,Dolny Śląsk http://graty-wywozimy.pl , TEL. 607-698-310
    • Ja akurat nie jestem za ścianą 3d. Ale co się komu podoba. Ja np. bardzo jestem za farbą ze światłocieniem
    • W normalnych instalacjach to żaden problem, bo do wyłącznika wprowadza się wszystkie przewody L,N i PE. I tak samo odprowadza, z tym że eNy i PE łączy się pod wyłącznikiem, na dnie puszki.   Uważam, że Autor nie ma szans poprawić tego własnoręcznie. 
    • Tak naprawdę wystarczy jakakolwiek piła z drobnymi zębami, którą da się ciąć na płaskiej powierzchni i dojść końcem do ściany. Różnica jest taka, że takimi będzie wygodniej. A coś czuję, że piły jeszcze mu się przydadzą.  W dzisiejszych czasach nawet w miarę przyzwoite narzędzia nie są drogie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...