Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Szklane drzwi między wiatrołapem a kuchnią to zły pomysł

Recommended Posts

Budując dom obecnie, nie ulokowałabym szklanych skrzydeł między wiatrołapem a kuchnią, bo niekiedy widać przez nie kuchenny nieład. Pełne drzwi są w tym miejscu bardziej wskazane. Z drugiej jednak strony szklany element nie dzieli tak wyraźnie przestrzeni jak pełny. - mówi Monika, Czytelniczka Budujemy Dom, która drzwi użytkuje 4 lata.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/okna-i-drzwi/20644-szklane-drzwi-miedzy-wiatrolapem-a-kuchnia-to-zly-pomysl

Gość Alina
Bardzo ładnie. Podoba mi się, ale to dlatego, że jestem wielką fanką wszelkich, szklanych elementów w mieszkaniu. Niektórzy obawiają się chłodu, ale zrównoważone odpowiednimi drobiazgami nabiera charakteru.

Gość kernit
myślę, że wszystko zależy od ukłądu danego mieszkania, czasem takie drzwi mogą okazać się po prostu zbędne i zabierać przestrzeń a czasem mogą okazać się bardzo przydatne - będą drugą "warstwą" izolacyjną" przed uciekaniem ciepła z odumy, trzeba jednak pamiętać o ich dobrym montażu

Gość syndrom
ta cena to kosmos ! do kuchni - za co tyle sobie życzycie ??????> pytam za co ???????

Gość Tobiaszek
nie polecam takiego rozwiązania, drzwi wewnętrzne w tym miejscu powinny być jednak pełne, ewentualnie z niewielkim przeszkleniem, nie chodzi już o wygląd czy to co chcemy ukryć, bo i tak po otworzeniu drzwi wszystko będzie widać, ale o koszty ogrzewania chaty zimą ;) Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować