Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Magg

Jacuzzi w salonie

Recommended Posts

Nigdzie nie znalazłam artykułów, pytań, odpowiedzi w sprawie jacuzzi w salonie. Może tego się w ogóle nie praktykuje ale zapytam co o tym myślicie?

Jacuzzi w salonie, łazienka w kuchni a kuchnia w kotłowni, ja tak to widzę, więc żebym nie był tajemniczym to powiem że bez sensu, no chyba, że salon masz takiej wielkości jak w Stanach Zjednoczonych 100 m2 albo i więcej.

Cytat

Nigdzie nie znalazłam artykułów, pytań, odpowiedzi w sprawie jacuzzi w salonie. Może tego się w ogóle nie praktykuje ale zapytam co o tym myślicie?

w salonie "wanna" ???

Cytat

w salonie "wanna" ???

Ale taka zamykana ;). Może troszkę nas poniosło, i już z tematu zrezygnowaliśmy ale jakby przyjemnie było moczyć się i oglądać ulubiony film jednocześnie...

DSC01446.jpg

Cytat

Ale taka zamykana ;). Może troszkę nas poniosło, i już z tematu zrezygnowaliśmy ale jakby przyjemnie było moczyć się i oglądać ulubiony film jednocześnie...

wiesz poniosło albo braki w wyobraźni
KTO zabroni Ci mając odpowiednio duży pokój kąpielowy
powiesić na ścianie telewizor
możesz się moczyć i oglądać
a niekoniecznie gości do wanny zapraszać :P

Cytat

wiesz poniosło albo braki w wyobraźni
KTO zabroni Ci mając odpowiednio duży pokój kąpielowy
powiesić na ścianie telewizor
możesz się moczyć i oglądać
a niekoniecznie gości do wanny zapraszać :P

To fakt, ale efekt nie ten sam ;).

Dnia 20.10.2015 o 11:36, Magg napisał:

To fakt, ale efekt nie ten sam ;).

Jasne. jeszcze tylko sracz przenieść do salonu i zaprosić gości na uroczystą kolację.

Dnia 13.07.2015 o 10:27, Magg napisał:

(...) jacuzzi w salonie. (...) co o tym myślicie?

Jeśli masz warunki, czemu nie? Your home is your castle. I nie jest to nowy pomysł. Są na świecie architekci, którzy od lat mieszają porządek funkcjonalny pomieszczeń.

... i te pomysły mają zwolenników.

Jacuzzi w salonie brzmi strasznie... luksusowo :D Jeśli Cię stać i masz takie marzenie, czemu nie. Będziesz musiał tylko dbać, żeby zawsze było czyste, pachnące etc. w razie niezapowiedzianej wizyty gości :D

Myślałem o takim czymś ale na tarasie i chciałem zrobić taras zimowy oszklony ale brak finansów na takie coś. Nie lepiej w łazience powiesić tv ? Taniej tylko trzeba mieć wannę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dnia 17.10.2015 o 12:35, Magg napisał:

DSC01446.jpg

A macie taki widoka za oknem? ;)

Chciałabym mieć KIEDYŚ taki duuuży salon i właśnie takie jacuzzi :D Teściowa by wpadła i powiedziała "Ela, tu jest jakby luksusowo!":D  

26 minut temu, elam napisał:

Chciałabym mieć KIEDYŚ taki duuuży salon i właśnie takie jacuzzi :D Teściowa by wpadła i powiedziała "Ela, tu jest jakby luksusowo!":D  

E tam, dla teściowej lepsze jest studnia, a nie jacuzzi. Z jacuzzi mogłaby wyjść...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Łukasz Rudnicki
      Świetny artykuł! Czy byłaby szansa (np. droga mailową) poznać kosztorys takiej przebudowy i projektu? Z góry dziękuję!
    • W nowych domach strefa dzienna stanowi zwykle jedną przestrzeń - między kuchnią, jadalnią i salonem nie ma ścian. W tych kilkudziesięcioletnich pomieszczenia są zamknięte i raczej małe. Dlatego właściciele starszych budynków, chcąc zwiększyć ich funkcjonalność i nadążyć za modą, decydują się na zmianę układu wnętrz. Co oznacza konieczność wyburzenia niektórych ścian, wykonania podciągów, zamurowania starych i przebicia nowych otworów drzwiowych, dostawienia lekkich ścianek działowych. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/25037-wyburzanie-scian-czyli-zmiana-ukladu-wnetrz-w-domu-z-lat-70
    • Szczerze powiem, że nie wiem bo kilka ładnych lat temu się wyprowadziłem i nie mam z nim teraz kontaktu.
    • Jakie kleszcze? to są jętki. Kleszcze pomijając w porównaniu z jętkami w więźbie są znacznie dłuższe i spinają krowie w znacznie niższym punkcie krokwi aniżeli jętka. Tu poniżej więźba jętkowa.   A tu więźba kleszczowa. Widzisz różnicę?  
    • Kleszcze są są elementem więzara - spajają płatwie, krokwie i stolec (słupek). Pracują na rozciąganie. Jętki rozpierają krowie - pracują na ściskanie. Nie poprawiam waszych wypowiedzi - troszkę rozszerzam    No cóż - jeśli te wymiary są takie w konstrukcji - no to są b. typowe.  Na fotkach wyglądają chudsze - no ale z faktami się nie dyskutuje. No i jeśli są takie jak na dokumentacji - to też trudno dyskutować ich zasadność.   A czy możesz zamieścić foto dokumentacji - rzut, przekrój więźby dachowej, widok dachu?           Panowie! Zastanawiam się, czy mówicie o tej fotce i tych kleszczach. Jeśli tak - to to są kleszcze z platwią. Oczywiście płatwi w kalenicy, czyli szczycie dachu. Najczęście stosowne rozwiązanie w dachu płaskim (oczywiście umownie płaskim, czyli z małym spadkiem(ami)). Zwykle dalej krokwie sobie lecą do oparca na murłacie na ścianie zewn. I to wygląda na taki płaski dach - a konstrukcja stoi na belce (belkach) stalowej C . Taka trochę pobałaganiona jest ta konstrukcja - ale jeśli skala niewielka, to i obciążenia mniejsze różne. I raczej pionowe, niż boczne.   No i wracając do meritum - jeśli dach jest niewielki i płaskawy, a te przekroje zbliżone do 8x16 - no to chyba może być - nawet przy tych niedoróbkach montażowych i gwoździach    Apel do autora tematu - pokaż projekt więźby - inaczej szkoda dalej się zastanawiać i roztrząsać różne możliwości.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...