Skocz do zawartości

Solary na emerycką kieszeń


Recommended Posts

Napisano

Wiedzieliśmy z żoną, że kolektory słoneczne i pompa ciepła, sprawdzają się w Europie Zachodniej i Skandynawii. Zastosowaliśmy je więc w domu, który budowaliśmy z myślą o emeryturze. Miały nam dawać niskie koszty utrzymania budynku oraz chronić emerycki budżet domowy. - mówi Jerzy, Członek Klubu Budujących Dom.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kolektory-sloneczne-i-fotowoltaika/a/16350-solary-na-emerycka-kieszen

Napisano
Bardzo fajny projekt domu.Czy można gdzieś przejrzeć ten projekt?
  • 11 miesiące temu...
Gość realista
Napisano
koszt 60 tyś. przeciez to się nigdy nie zwróci. Czy ludzie nie potrafią myśleć ekonomicznie. Wystarczy policzyć ile za tą sumę wyjdzie gazu i do końca zycie wystarczy uzywać gaz do C.W.U. bo pompą ciepła i tak nie nagrzejecie domu.
Napisano
Cytat

Wystarczy policzyć ile za tą sumę wyjdzie gazu i do końca zycie wystarczy uzywać gaz do C.W.U. bo pompą ciepła i tak nie nagrzejecie domu.


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Wiesz czy przypuszczasz?
Raczej to drugie, bo w przeciwnym razie byś takich głupot nie wypisywał.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...