Skocz do zawartości

Dlaczego forum "zeszło na psy"


Recommended Posts

Cytat

Toż nikt się nie czepia, sam mam ochotę nieraz zakląć icon_lol.gif



nie krępuj się..... innym wolno a Tobie nie? icon_biggrin.gif


Cytat

fajny wątek, podoba mi sie icon_smile.gif
tylko ciekawe jak długo będzie...



może pobędzie ... wszak został założony z premedytacją przez autorkę która sama się tym prosiła o kilka miłych słów na twarz .... icon_rolleyes.gif

bo czy forum zeszło na psy ...... hm ..... pomyślmy ....
chyba że na owczarki niemieckie - szybkie, mądre, pojemne , szybko się uczą i lubią towarzystwo .... icon_wink.gif

zapomniałam .... jeszcze przyjazne są..... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

ja trzymam kciuki za vegę1

a co do linczów to trwa nabór
proszę się zapisywać, specjalność zakładu - lincz dziewic forumowych

kkk.jpg

oczywiście wdzianka będą przyznawane uznaniowo, w zależności od zasług,
nie to, że to tamto, po znajomości, to nie POPiS, ani SLD
tu trzeba harować, aby zasłużyć


poprawiłem byka, bo szczypał w gały

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Komentarz dodany przez Maciej: Zgadzam się z powyższym w dużych marketach budowlanych jest drogo kupować tam tylko produkty na promocjach a w mniejszych sklepach jak np. dilbud.pl pozostałe rzeczy.
    • Cześć, piszę tu z dość nietypowym problem.   W mieszkaniu, które mam zastałem zrobiony płaski sufit podwieszany na metalowym stelarzu, położony w tradycyjny sposób (nie przez firmę akustyczną, tradycyjne wieszaki itd.). Jego całkowita grubość to 10 cm w jednym pomieszczeniu i ok. 5 cm w innym. Obecnie w mieszkaniu powyżej ktoś się wprowadził i jestem lekko przerażony. Niestety bardzo głośno słychać dźwięki uderzeniowe generowane przez osoby chodzące w mieszkaniu nade mną. Nigdy nie słyszałem dźwięków uderzeniowych nawet lekko zbliżonych do natężenia tego co słyszę obecnie nad głową. Brzmi to jakby subwoofer dudnił mi na suficie, a nie ktoś stawiał kroki. Jest to bardzo męczące i nie wyobrażam sobie mieszkania w takich warunkach przez kolejne kilka\kilkanaście lat. Sufit jest pusty w środku, nie ma wełny a jedynie płyty, które zresztą po uderzeniu dłonią całe chodzą. Obecnie rozważam likwidację lub przerobienie podwieszanego sufitu, jednak wiąże się to z wysokimi kosztami. Zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć czy mógł on zwiększyć natężenie słyszalnego "tupania" z poziomu, który można usłyszeć w większości mieszkań do staniu, który ciężko wytrzymać? A może bez niego byłoby tak samo? Czy szukać przyczyny w zupełnie innym miejscu?   Zdaję sobie sprawę, że podłoga w mieszkaniu wyżej ma bardzo duże znaczenie i pewnie najlepiej byłoby zacząć od rozmowy z sąsiadem z góry - nie wierzę jednak, że stanowi to całość problemu. Jak wspominałem, mieszkałem w wielu miejscach i bardzo różnych budynkach (od kamienic sprzed wojny po nowe budownictwo) i nigdzie nie brzmiało to tak jak tu.
    • Daga, nie weź za dużo. Pod koniec szkoły średniej zrobiono nam kilkudniową wycieczkę w Karkonosze. A ponieważ sporo fotografowałem i trochę mniej filmowałem kamerą 8 mm to wziąłem dużo różnistego sprzętu. Pewnie nakręciłbym nim etiudę wymaganą w szkole filmowej  I po co? 
    • Pamiętaj, że na campingu, użytkuje się najczęściej gniazda CEE. Potrzebna więc będzie również wtyczka CEE, czyli typ E, (taka wtyczka z dwoma bolcami oraz jednym otworem umieszczonym pomiędzy nimi.)  Standardowy przedłużacz jaki znamy na co dzień, może okazać się przydatny tylko z taką wtyczką.  Poszukam w garażu. Jak przypomnisz, zabiorę na Zlot, albo kupisz sobie sama.   https://electro24.pl/pl/p/Adapter-kempingowy-CEE-przejsciowka-230V%2C-wtyczka-z-gniazdem/9248  
    • A czy coś stoi na przeszkodzie żeby zastosować PN16 (z HDPE chyba zamiast LDPE) SDR11?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...