Skocz do zawartości

PAPA NA BLACHE??--OPINIE


Recommended Posts

dach z jednej strony stromy (ok 45 stopni) z drugiej 15 stopni..blacha stara 30 letnia (minimum) dlatego remont:), płaska z zagięciami co 50 cm.. a pomysł tez mi się wydaje dziwny dlatego pytam..przyszedł fachowiec powiedział ze tak można zrobić..a mnie to jakąś fuszerka zalatuje..chociaż z drugiej strony może są już takie papy które można kłaść na starą blachę
Link do komentarza
Cytat

dach z jednej strony stromy (ok 45 stopni) z drugiej 15 stopni..blacha stara 30 letnia (minimum) dlatego remont:), płaska z zagięciami co 50 cm.. a pomysł tez mi się wydaje dziwny dlatego pytam..przyszedł fachowiec powiedział ze tak można zrobić..a mnie to jakąś fuszerka zalatuje..chociaż z drugiej strony może są już takie papy które można kłaść na starą blachę



Zaproponuj fachowcowi żeby to zrobił z własnym materiałem - nic nie tracisz jak spieprzy, a spieprzy.
Swoją drogą chciałbym widzieć tego paproka, jak kładzie papę na blachę na takim kącie.

Cytat

kiedys w szkole nauczyciel wspomniał o takim odnowoeniu poszycia, które jest czesto wykonywane na dużych powierzchniach nad halami produkcyjnymi, też byłem zaskoczony tego typu rozwiązaniem ale jak widać stosowane w praktyce. dobry grunt i musi trzymać.



Tylko że spadek max 5-7%
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...