Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

samum

Uczestnik
 • Posty

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O samum

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

287 wyświetleń profilu
 1. A tak własciwie to o co idzie spór? Znaczy, trzeba zawołać 0,7 zgłoś się! I wykapać po kropelce.
 2. Uściślę. Dla mnie to jest szpan. Chociaż niegroźny, ale jednak. Dla ludzi którzy mają nieco kasy do wyrzucenia i to z pompą. Może nawet (raczej na pewno) jakiegoś dziennikarza zaproszą po cichu, aby opisał ich oryginalność i kreatywność. Oraz dbałość o środowisko - nie ma złomowania kontenerów, jest danie im drugiego życia. Ale to wszystko jest sztuczne jak kwiatek z bibuły.
 3. Interesowałas się ile to waży? I jak ocieplic do warunków klimatu strefy umiarkowanej? Gdybym miał rozwazac pudełka to płyta warstwowa jest lzejsza, wygodniejsza w obrobce narzedziami recznymi, no i ciepła z załozenia. A kontenery to tylko szpan, nic więcej.
 4. Ma pan kogoś konkretnego na oku? I rozumiem, że bez maseczek?
 5. Ty się zastanów, czy istnienie takiej drogi Ci się nie opłaca. Masz inną drogę dostęu do działki? Sąsiedzi też mają? Pamiętaj, jeśli wzrasta wartość działek sąsiednich, to rośnie też wartość Twojej. U mnie jeden idiota nie zgodził się na przeprowadzenie drogi w poprzek swojej kiszkowatej działki i kicha. Gdyby się zgodził, to miałby dwie działki budowlane, a i sąsiedzi również. A tak wszyscy mają "kiszki" rolne (szerokość 16 - 20 m), praktycznie bez wartości, bo ziemia V-VI klasy. Nikt tam nic nie sieje ani nie orze. Krzaki tylko rosną. A gdyby była droga, gmina obiecywała z czasem uzbro
 6. Zamontowałbyś mi taki brodzik w stropie nad piwnicą, co? Piwnica nie moja.
 7. Widocznie ma inne doświadczenia z elastycznym wężem, to i nic dziwnego w jej stwierdzeniu nie ma.
 8. Tym bardziej, że to są koszty, a w obecnej sytuacji co najmniej epidemiologicznej, zbędnych groszy żadna gmina na to nie znajdzie.
 9. Ładny temat. A takie coś już było?
×
×
 • Utwórz nowe...