Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

rower

Uczestnik
 • Posty

  251
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

5 Neutralny

O rower

 • Ranga
  Bywa
 1. Tak, ja pamiętam tę modę na intensywne pastele. Coś okropnego. Zresztą u Śnieżki też widać, że te podejście do ścian aprobaty nie zyskało poklasku. Lekkie zestawienia kolorystyczne dużo lepiej wpisują się w nasze domy.
 2. Ja zdecydowałem się (już kilka lat temu) na akrylową od Roca, wcześniej miałem żeliwną. I moim zdaniem, choć żeliwna lepiej faktycznie magazynuje ciepło, można na tym oszczędzić i zdecydować się na akryl, chociaż musi być go odpowiednio dużo by docenić zalety utrzymywania ciepłej wody. Ale i tak finansowo jest się do przodu. Zresztą umówmy się kto z nas ma czas na te słynne długie kąpiele po 40 min?
 3. Może też Piaskowy marmur?
 4. Ja właśnie tak zrobiłem- ogrodzenie tymczasowe z uwagi na ryzyko zniszczenia i także po to by zminimalizować ryzyko kradzieży materiałów budowlanych. Siłownik BFT, nietani, bo za ponad 2000 zł już po postawieniu wszystkiego, tak by od początku mechanizm nie dostał do zjedzenia porcji kurzu jak to przy budowie. I dlatego zapytałem wcześniej jaki plan na montaż kolejno bramy i napędu.
 5. Ależ jak ktoś chce 90 x 90 bardzo proszę, szczególnie, jeśli kabina prysznicowa jest zakupem wynikającym z rezygnacji z wanny, to wtedy można poszaleć z wymiarami.
 6. Hmmm, dopóki nie zobaczę aranżacji to nie uwierzę, musisz wrzucić jakieś zdjęcie panie cofeelover.
 7. Są też 80 x 80 i moim zdaniem wystarczają.
 8. Napęd kupujesz osobno? Czy bierzesz wraz z bramą?
 9. Tynk dekoracyjny lub struktura dekoracyjna. I co najważniejsze można to zrobić samemu.
 10. 1) Najważniejsze dla przenikania ciepła i tak jest dobry montaż. Okna jako takie coraz lepiej powstrzymują przenikanie ciepła. Można bardzo się sparzyć natomiast w czasie wstawiania okien. W szczególności tyczy się to okien dachowych. 2) Niektóre okna mają nawiewniki montowane w czasie produkcji. Ja jestem przeciwko robieniu czegoś po swojemu.
 11. Tu masz trochę na ten temat: http://www.dom.pl/tynki-silikonowo-silikatowe-na-jakie-domy-warto-stosowac-te-tynki-cienkowarstwowe.html Chodzi o niewielką przyczepność brudu do elewacji, dzięki czemu deszczówka spłucze brud z elewacji.
 12. Jasne kolory do łazienki są obowiązkowe, no chyba, że ktoś ma sporą np. 10 m łazienkę. Chciałbym zwrócić uwagę też na specyfikę farby do łazienek - szczególnie te kolorowe warto stosować te typu Kuchnia Łazienka, odporniejsze na wilgoć niż zwykłe lateksowe. Na kolorowych pleśń kłuje szczególnie mocno.
 13. Obawiam się, że niestety po ptokach. Testerów struktur nie ma. Może ktoś bardziej zaawansowany z forumowiczów odpowie na to pytanie. Pozdrawiam.
 14. No dobrze, ale czy w takim razie tę pęknięcia mogą mieć wpływ na jakość montażu?
 15. Pewnie, że najlepiej posmarować płot jakimś impregnatem. Ja stosuję VIdaron bezbarwny, natomiast na Twoim miejscu poczekałbym w ogóle z tym malowaniem do wiosny. Teraz temperatury i pogoda niestabilna, więc być nie stracił cennego czasu.