Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

rower

Uczestnik
 • Posty

  258
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

5 Neutralny

O rower

 • Ranga
  Bywa
 1. Niestety, nie znam marki SupraMatic, a BFT Tiziano, standardowy napęd nadający się również do bram segmentowych, z ograniczeniem do 20 cykli na dobę kosztuje około 800 zł (brutto). Plus montaż to pewnie 300 zł - myślę, że nie opłaca się brać napędu razem z bramą, bynajmniej w tym wypadku.
 2. Wygląda ładnie, to prawda. Chyba nikt nie napisze, że coś z wyglądem tej kabiny nie tak. Ale zarzut o solidność też może być uzasadniony. Wg. mnie im mniej elementów ruchomych tym trwalszy produkt, w tej kabinie na zdjęciu drzwi składają się jeszcze na jeden raz więcej.
 3. Pierwsza i najważniejsza rzecz. Planując kupno drzwi zaplanuj też wydatek na dobry montaż. Kupowanie super skrzydła i zamków bez zagwarantowania właściwej instalacji może okazać się zgubne. Ale to moje zdanie.
 4. Wybranie okien to pierwsza rzecz. Czeka Cię jeszcze wybranie ekipy montażowej. I to jest równie ważna decyzja. Bo rozumiem okna mają być nie tylko antyhałasowe, ale również ciepłe.
 5. A ultramaryna? To też jest kolor i chyba wcale nie należy do delikatnych. Mnie się bardzo podobają też turkusy,
 6. Czyli jest chyba okej, skoro polecasz spróbować?
 7. A mogę zapytać który konkretnie z rodziny produktów Acryl Putz jest tak mocno chwalony?
 8. Tak, ja pamiętam tę modę na intensywne pastele. Coś okropnego. Zresztą u Śnieżki też widać, że te podejście do ścian aprobaty nie zyskało poklasku. Lekkie zestawienia kolorystyczne dużo lepiej wpisują się w nasze domy.
 9. Ja właśnie tak zrobiłem- ogrodzenie tymczasowe z uwagi na ryzyko zniszczenia i także po to by zminimalizować ryzyko kradzieży materiałów budowlanych. Siłownik BFT, nietani, bo za ponad 2000 zł już po postawieniu wszystkiego, tak by od początku mechanizm nie dostał do zjedzenia porcji kurzu jak to przy budowie. I dlatego zapytałem wcześniej jaki plan na montaż kolejno bramy i napędu.
 10. Ależ jak ktoś chce 90 x 90 bardzo proszę, szczególnie, jeśli kabina prysznicowa jest zakupem wynikającym z rezygnacji z wanny, to wtedy można poszaleć z wymiarami.
 11. Hmmm, dopóki nie zobaczę aranżacji to nie uwierzę, musisz wrzucić jakieś zdjęcie panie cofeelover.
 12. Są też 80 x 80 i moim zdaniem wystarczają.
 13. Napęd kupujesz osobno? Czy bierzesz wraz z bramą?
 14. Tynk dekoracyjny lub struktura dekoracyjna. I co najważniejsze można to zrobić samemu.