Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

rower

Uczestnik
 • Posty

  244
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

5 Neutralny

O rower

 • Ranga
  Bywa
 1. Napęd kupujesz osobno? Czy bierzesz wraz z bramą?
 2. Tynk dekoracyjny lub struktura dekoracyjna. I co najważniejsze można to zrobić samemu.
 3. 1) Najważniejsze dla przenikania ciepła i tak jest dobry montaż. Okna jako takie coraz lepiej powstrzymują przenikanie ciepła. Można bardzo się sparzyć natomiast w czasie wstawiania okien. W szczególności tyczy się to okien dachowych. 2) Niektóre okna mają nawiewniki montowane w czasie produkcji. Ja jestem przeciwko robieniu czegoś po swojemu.
 4. Tu masz trochę na ten temat: http://www.dom.pl/tynki-silikonowo-silikatowe-na-jakie-domy-warto-stosowac-te-tynki-cienkowarstwowe.html Chodzi o niewielką przyczepność brudu do elewacji, dzięki czemu deszczówka spłucze brud z elewacji.
 5. Jasne kolory do łazienki są obowiązkowe, no chyba, że ktoś ma sporą np. 10 m łazienkę. Chciałbym zwrócić uwagę też na specyfikę farby do łazienek - szczególnie te kolorowe warto stosować te typu Kuchnia Łazienka, odporniejsze na wilgoć niż zwykłe lateksowe. Na kolorowych pleśń kłuje szczególnie mocno.
 6. Obawiam się, że niestety po ptokach. Testerów struktur nie ma. Może ktoś bardziej zaawansowany z forumowiczów odpowie na to pytanie. Pozdrawiam.
 7. No dobrze, ale czy w takim razie tę pęknięcia mogą mieć wpływ na jakość montażu?
 8. Pewnie, że najlepiej posmarować płot jakimś impregnatem. Ja stosuję VIdaron bezbarwny, natomiast na Twoim miejscu poczekałbym w ogóle z tym malowaniem do wiosny. Teraz temperatury i pogoda niestabilna, więc być nie stracił cennego czasu.
 9. To mango faktycznie ładna i energetyczna odmiana pomarańczy, natomiast na pewno takiego koloru trzeba być pewnym na 100%.
 10. Można zapytać jaki to rodzaj tynku?
 11. Wybierz może coś z naszych podpowiedzi. Solidnych kabin na rynku jest sporo.
 12. Albo Podkład gruntujący PA 10 od Foveo. Również da radę.
 13. Dokładnie - dobry montaż dla okien dachowych jest ogromnie ważną sprawą. Dla pionowych też rzecz, jasna, jednak to przy dachowych jest więcej okazji do pomyłek.
 14. Sam materiał musi być dobry, ale nieprawidłowy montaż też może niestety sprzyjać puchnięciu podłogi. Dobry montaż tez może pomóc uniknąć wielu problemów związanych z eksploatacją podłogi. Zwykle, co tu dużo gadać, z samym produktem jest wszystko okej. Trudno mi nie zaapelować byśmy wybierali doświadczonych parkieciarzy.
 15. Tak jak pisałem - rolą markiz jest zatrzymywanie promieniowania cieplnego, a nie światła. Jeśli stosowałeś takie markizy do zaciemniania pokoju - to faktycznie z początku twój wybór padł na zły produkt. Ewentualnie alternatywą może być markiza Fakro, której gęstość wynosi 1%. Z tego co wiem zainteresowanie skupia się na 10%, która faktycznie przepuszcza sporo światła.