Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

rower

Uczestnik
 • Posty

  279
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

5 Neutralny

O rower

 • Ranga
  Bywa
 1. Nie chciałbym takiego napędu. Jednak tradycyjne siłowniki skrzydłowe wyglądają o wiele lepiej i mam wrażenie, że pracują wydajniej.
 2. beton na ścianie w salonie

  Struktury na pewno nie można kłaść na kominek. Jeśli chodzi o tego typu betony to niestety nie nadają się do zastosowania przy takim źródle ciepła. Można tam stosować z chemii budowlanej właściwie tylko produkty powstające na bazie akrylu. Także fakt - potrzebne jest inne rozwiązanie.
 3. Jak ja się cieszę, że dobrałem Foveo Tech TN30 i jak to tynk silikonowy nie muszę martwić się o jego stan przez najbliższe lata.
 4. beton na ścianie w salonie

  Hej, ale przecież na tym przykładzie, który pokazałem na zdjęciu jest jak najbardziej ten beton uzupełniony o dodatki. I nie mam tu na myśli telewizora. A pomieszczenia wygląda na dobrze, kompletnie zaaranżowane.
 5. Muszę przyznać, że jako dziecko miałem podłogę nielakierowaną, która niespecjalnie różniła się od tej w reszcie domu. Był to parkiet dębowy. A przecież polakierowane drewno zniesie naprawdę dużo. Dzieci trzeba po prostu od małego uczyć szanowania rzeczy oraz czystości. Chociaż rozumiem Twoje stanowisko.
 6. Żaluzje

  No właśnie najciekawsze jest to, że faktycznie można oglądać to co się dzieje na zewnątrz. Okna dachowe mogą zostać spokojnie wyposażone w te 10%. Rzadko zdarza się, że ktoś nam może zajrzeć przez poddasze. A w przypadku okien pionowych myślę, że w większości przypadków te 10% nadal będzie na tyle dobre, że da się uchronić prywatność we własnym domu.
 7. Oczywiście, że tak. Nie jestem przeciwnikiem paneli, ale drewno zadbane to często najpiękniejsze wykończenie w domu. Dużo bardziej przykuwa uwagę niż dodatki czy jakieś ozdoby.
 8. Haha, to i ja Cie zapraszam do mnie by obejrzeć moją polakierowaną podłogę na własne oczy.
 9. Czy samemu zmajstrować napęd to jest takie rozwiązanie? Ja chętniej bym jednak wziął model od jakiejś zaufanej firmy, natomiast w praktycznych zastosowaniach wolę zdać się na kogoś, kto zajmuje się tematem od długiego czasu.
 10. Tak czy siak trzeba na takie deski jakiś lakier typu Vidaron zastosować. Chociaż dąb to piękne i mocne drewno. Mnie szkoda byłoby nie chronić takiej podłogi przed uszkodzeniami, które w każdym domu mogą się zdarzyć.
 11. beton na ścianie w salonie

  Ale właśnie Magnat taką strukturę pokazuje praktycznie zawsze na jednej ścianie. Reszta jest uzupełniona o pasujące kolory. Więc faktycznie patrząc na te ich inspiracje efekt nie przytłacza. To wnętrze, które wrzuciłem wcześniej jest jasne, przestronne i dobrze skomponowane.
 12. Montaż niskiego brodzika pomoc

  Sprawdź rysunki i dokumentację techniczną. Zależy jaki masz ten brodzik, bo Roca na stronie opublikowała dokładne rysunki techniczne, które pozwalają się zorientować co powinieneś zrobić. Najważniejsze to trzymać się zaleceń samego producenta.
 13. Wanna, brodzik czy taki panel z płytkami?

  Roca wiem kiedyś miała serię dla osób, które mają utrudnione poruszanie się. Była też seria łazienkowa przeznaczona do tych polskich, stosunkowo niewielkich łazienek. Ta seria dostępna łazienka to coś, o czym pierwsze słyszę i sam będę chyba musiał zajrzeć i obejrzeć co w trawie piszczy.
 14. Impregnacja więźby

  Czy impregnację więźby lepiej powierzyć dobrym fachowcom czy można naprawdę zrobić to samodzielnie (jestem średnio rozgarnięty w tym temacie).
 15. Wanna czy prysznic?

  Warto zwrócić uwagę, że szyby prysznica z powłoką Maxi Clean sprząta się o wiele łatwiej. No i prosta bryła też o wiele mocniej upraszcza sprawę. Domyślam się, że właśnie o to chodziło w tym poście.