Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

rower

Uczestnik
 • Posty

  270
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

5 Neutralny

O rower

 • Ranga
  Bywa
 1. Tak czy siak trzeba na takie deski jakiś lakier typu Vidaron zastosować. Chociaż dąb to piękne i mocne drewno. Mnie szkoda byłoby nie chronić takiej podłogi przed uszkodzeniami, które w każdym domu mogą się zdarzyć.
 2. beton na ścianie w salonie

  Ale właśnie Magnat taką strukturę pokazuje praktycznie zawsze na jednej ścianie. Reszta jest uzupełniona o pasujące kolory. Więc faktycznie patrząc na te ich inspiracje efekt nie przytłacza. To wnętrze, które wrzuciłem wcześniej jest jasne, przestronne i dobrze skomponowane.
 3. Montaż niskiego brodzika pomoc

  Sprawdź rysunki i dokumentację techniczną. Zależy jaki masz ten brodzik, bo Roca na stronie opublikowała dokładne rysunki techniczne, które pozwalają się zorientować co powinieneś zrobić. Najważniejsze to trzymać się zaleceń samego producenta.
 4. Wanna, brodzik czy taki panel z płytkami?

  Roca wiem kiedyś miała serię dla osób, które mają utrudnione poruszanie się. Była też seria łazienkowa przeznaczona do tych polskich, stosunkowo niewielkich łazienek. Ta seria dostępna łazienka to coś, o czym pierwsze słyszę i sam będę chyba musiał zajrzeć i obejrzeć co w trawie piszczy.
 5. Impregnacja więźby

  Czy impregnację więźby lepiej powierzyć dobrym fachowcom czy można naprawdę zrobić to samodzielnie (jestem średnio rozgarnięty w tym temacie).
 6. Wanna czy prysznic?

  Warto zwrócić uwagę, że szyby prysznica z powłoką Maxi Clean sprząta się o wiele łatwiej. No i prosta bryła też o wiele mocniej upraszcza sprawę. Domyślam się, że właśnie o to chodziło w tym poście.
 7. Wanna czy prysznic?

  No ale pod sporym prysznicem też można wykąpać pieseła. I jak mamy deszczownicę to relaks nie gorszy niż w wannie.
 8. beton na ścianie w salonie

  Ten efekt betonu od Magnata jest jako taki okej, wg. mnie, ale oni też polecają bardzo fajne aranżacje, neutralizujące tę surowość - wstawiam przykład
 9. No i oczywiście Karolina pamiętaj o tym jak bardzo ważny jest dobry montaż. Warto, żeś zwróciła na to uwagę i pilnuj sprawy także jak już zdecydujesz się na zakup któregoś z modeli.
 10. A z punktu widzenia dobrego montażu co byłoby najlepsze?
 11. Wanna czy prysznic?

  Ja doradzam przy takich dylematach duży prysznic 120 x 90, vide Metropolis od Roca.
 12. Ja myślę, że to środek na doraźne działanie. Możemy używać go wtedy, gdy zauważymy pierwsze symptomy grzyba. Chyba nikt nie dopuści do takiej sytuacji, żeby mu się ten grzybek czy pleśń bezkarnie rozwijały. Chociaż myślę, że skuwanie farby jest jak najbardziej konieczne nawet po zastosowaniu takiego środka.
 13. Niestety, nie znam marki SupraMatic, a BFT Tiziano, standardowy napęd nadający się również do bram segmentowych, z ograniczeniem do 20 cykli na dobę kosztuje około 800 zł (brutto). Plus montaż to pewnie 300 zł - myślę, że nie opłaca się brać napędu razem z bramą, bynajmniej w tym wypadku.
 14. Jaka kabina prysznicowa?

  Wygląda ładnie, to prawda. Chyba nikt nie napisze, że coś z wyglądem tej kabiny nie tak. Ale zarzut o solidność też może być uzasadniony. Wg. mnie im mniej elementów ruchomych tym trwalszy produkt, w tej kabinie na zdjęciu drzwi składają się jeszcze na jeden raz więcej.
 15. Pierwsza i najważniejsza rzecz. Planując kupno drzwi zaplanuj też wydatek na dobry montaż. Kupowanie super skrzydła i zamków bez zagwarantowania właściwej instalacji może okazać się zgubne. Ale to moje zdanie.