Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

rower

Uczestnik
 • Posty

  266
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

5 Neutralny

O rower

 • Ranga
  Bywa
 1. Czy impregnację więźby lepiej powierzyć dobrym fachowcom czy można naprawdę zrobić to samodzielnie (jestem średnio rozgarnięty w tym temacie).
 2. Warto zwrócić uwagę, że szyby prysznica z powłoką Maxi Clean sprząta się o wiele łatwiej. No i prosta bryła też o wiele mocniej upraszcza sprawę. Domyślam się, że właśnie o to chodziło w tym poście.
 3. No ale pod sporym prysznicem też można wykąpać pieseła. I jak mamy deszczownicę to relaks nie gorszy niż w wannie.
 4. Ten efekt betonu od Magnata jest jako taki okej, wg. mnie, ale oni też polecają bardzo fajne aranżacje, neutralizujące tę surowość - wstawiam przykład
 5. No i oczywiście Karolina pamiętaj o tym jak bardzo ważny jest dobry montaż. Warto, żeś zwróciła na to uwagę i pilnuj sprawy także jak już zdecydujesz się na zakup któregoś z modeli.
 6. A z punktu widzenia dobrego montażu co byłoby najlepsze?
 7. Ja doradzam przy takich dylematach duży prysznic 120 x 90, vide Metropolis od Roca.
 8. Ja myślę, że to środek na doraźne działanie. Możemy używać go wtedy, gdy zauważymy pierwsze symptomy grzyba. Chyba nikt nie dopuści do takiej sytuacji, żeby mu się ten grzybek czy pleśń bezkarnie rozwijały. Chociaż myślę, że skuwanie farby jest jak najbardziej konieczne nawet po zastosowaniu takiego środka.
 9. Niestety, nie znam marki SupraMatic, a BFT Tiziano, standardowy napęd nadający się również do bram segmentowych, z ograniczeniem do 20 cykli na dobę kosztuje około 800 zł (brutto). Plus montaż to pewnie 300 zł - myślę, że nie opłaca się brać napędu razem z bramą, bynajmniej w tym wypadku.
 10. Wygląda ładnie, to prawda. Chyba nikt nie napisze, że coś z wyglądem tej kabiny nie tak. Ale zarzut o solidność też może być uzasadniony. Wg. mnie im mniej elementów ruchomych tym trwalszy produkt, w tej kabinie na zdjęciu drzwi składają się jeszcze na jeden raz więcej.
 11. Pierwsza i najważniejsza rzecz. Planując kupno drzwi zaplanuj też wydatek na dobry montaż. Kupowanie super skrzydła i zamków bez zagwarantowania właściwej instalacji może okazać się zgubne. Ale to moje zdanie.
 12. Wybranie okien to pierwsza rzecz. Czeka Cię jeszcze wybranie ekipy montażowej. I to jest równie ważna decyzja. Bo rozumiem okna mają być nie tylko antyhałasowe, ale również ciepłe.
 13. A ultramaryna? To też jest kolor i chyba wcale nie należy do delikatnych. Mnie się bardzo podobają też turkusy,
 14. Czyli jest chyba okej, skoro polecasz spróbować?
 15. A mogę zapytać który konkretnie z rodziny produktów Acryl Putz jest tak mocno chwalony?