Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

andrzej83x

Uczestnik
 • Posty

  198
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez andrzej83x

 1. Co oznacza taki termin w planie zagospodarowania przestrzennego ?
 2. Wiesz co ja raczej wykorzystałem moment tych przepychanek i zamontowałem to co zamontowałem
 3. W ogóle w ostatnich dniach na mojej ulicy wszyscy zaczynają dbać o teren przed posesją i przeganiają nie swoje samochody.
 4. nie zauważyłem na razie Oprócz tego że obok gazonu postawił pachołek
 5. coś tam przeczytałem, ale chyba aż tak drastycznych środków stosować nie będę. Pies o trącał z jego bluszczem ważne, że od kilku dni mam pusto pod płotem
 6. Chyba, że po zakończeniu prac budowlanych, chciałbyś na etapie wykończeniówki zamontować coraz bardziej popularne ledy. Wtedy najlepiej sprawdzą się profile aluminiowe.
 7. Dogadać się. Chętnie bym to zrobił ale nie z nim. On posadził przy płocie na całej jego długości na swojej działce tuje, które już zaczynają przerastać na moją stronę. Musiałem w tym roku ten płot pomalować. Powiedziałem mu żeby trochę drzewka przyciął bo muszę mieć dostęp do płotu. On mi na to z tekstem, że z jego strony płot wygląda dobrze i niewymaga malowania. Nie miałem ochoty i czasu przepychać się z pijaczyną i przeciąłem przęsła, przewierciłem i ponownie zamontowałem na śrubach. Inna sprawa, że przy garażu mam trzy arkusze blachy na płocie (żebym nie musiał go codziennie oglądać ). On
 8. Dlaczego ja mam dzielić teren przed swoją posesją. Ja mam niski krawężnik z drugiej strony więc moi wjadą spokojnie
 9. No wiesz, do mnie ktoś przyjeżdża i niema gdzie zaparkować bo stoją samochody sąsiada, to chyba nie w porządku
 10. Przejrzałem plan zagospodarowania terenu przy mojej ulicy i teren między ulicą a płotem jest określany do dyspozycji właściciela działki. Czyli w takiej sytuacji pozwolenia nie muszę mieć ? Poza tym nie stawiam jakiś nie wiadomo jakich budowli tylko 4 gazony od strony sąsiada, bo od niego najwięcej osób parkowało pod moją furtką. A próba delikatnego zwrócenia uwagi nic nie skutkowała bo gorzej niż bym rozmawiał ze ściana
 11. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych. Moja ulica już jest ostatnia od lasu, ma kształt podkowy. Od płotu do ulicy asfaltowej i krawężnika mam ok. 2,5 metra szerokości na całej długości płotu. Niestety miasto nie przewidziało położenia tam polbruku i mieszkańcy sobie sami coś z tym terenem robią. Ja postanowiłem na końcach działki postawić w rzędzie kilka gazonów, w których posadzę małe krzaczki. Na pozostałym terenie mam zamiar posadzić kwiatki, irgę itp. Wczoraj jak zacząłem montować gazony, przyszedł sąsiad, który stwierdził, że to nie mój teren i niemam na to pozwolenia, a on się nie
 12. Salon ma duże okna, jest to pomieszczenie dość sporych gabarytów więc spokojnie można się pokusić o ostrzejsze kolory. Jednak to wszystko zależy od gustu i tego co nam się podoba, co przeczytałem w jednym z postów.
 13. Jeżeli klimatyzator jest na bieżąco czyszczony to nie szkodzi. Oczywiście, jeśli ktoś ciągle włącza i wyłącza to z jednej strony szkodzi dla kieszeni, z drugiej może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Przy takiej temperaturze jak obecnie, ustawiam sobie na 23-24 stopnie i cały dzień delikatnie chłodzi.
 14. Ściany zawsze można wygładzić i wyprostować. Jak pisałem swój komentarz to żadnego linka nie było.
 15. a czemu nie chcesz najprostszego rozwiązania czyli płytek ?
 16. Akurat to pytanie nie było do Ciebie, ale skoro napisałaś Jeśli zrobisz ławeczkę zieloną to będzie jak za komuny w parku. To już lepiej zostawić w naturalnym kolorze drewna.
 17. Myślałem, że nie doczekam się odpowiedzi Dzięki wielkie Tam jest napisanie, że ten gatunek rośnie słabo. Mam to rozumieć że nie będzie wysoka, czy na wzrost i owoce będę czekał wiele lat ?
 18. A czemu ma być zielona ? Tyle kolorów jest dostępnych. Inne firmy też mają różne kolory, z mieszalnika też przecież możesz się pobawić. Jednak wg. mnie Sadolin jest aktualnie najlepszy.
 19. Impregnatem sadolina, albo odrazu impregnatem i lakierobejcą w jednym.
 20. To mi w zupełności wystarczy. Dzięki za informacje
 21. Czy ktoś z forumowiczów zna odmianę wiśni, która nie rośnie zbyt wysoko i ma dużo owoców ?
×
×
 • Utwórz nowe...