Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

andrzej83x

Uczestnik
 • Posty

  200
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O andrzej83x

 • Ranga
  Bywa

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  116

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co oznacza taki termin w planie zagospodarowania przestrzennego ?
 2. Wiesz co ja raczej wykorzystałem moment tych przepychanek i zamontowałem to co zamontowałem
 3. W ogóle w ostatnich dniach na mojej ulicy wszyscy zaczynają dbać o teren przed posesją i przeganiają nie swoje samochody.
 4. nie zauważyłem na razie Oprócz tego że obok gazonu postawił pachołek
 5. coś tam przeczytałem, ale chyba aż tak drastycznych środków stosować nie będę. Pies o trącał z jego bluszczem ważne, że od kilku dni mam pusto pod płotem
 6. Chyba, że po zakończeniu prac budowlanych, chciałbyś na etapie wykończeniówki zamontować coraz bardziej popularne ledy. Wtedy najlepiej sprawdzą się profile aluminiowe.
 7. Dogadać się. Chętnie bym to zrobił ale nie z nim. On posadził przy płocie na całej jego długości na swojej działce tuje, które już zaczynają przerastać na moją stronę. Musiałem w tym roku ten płot pomalować. Powiedziałem mu żeby trochę drzewka przyciął bo muszę mieć dostęp do płotu. On mi na to z tekstem, że z jego strony płot wygląda dobrze i niewymaga malowania. Nie miałem ochoty i czasu przepychać się z pijaczyną i przeciąłem przęsła, przewierciłem i ponownie zamontowałem na śrubach. Inna sprawa, że przy garażu mam trzy arkusze blachy na płocie (żebym nie musiał go codziennie oglądać ). On zamontował sobie pergolę, na której posadził bluszcz. Oczywiście w ogóle nie pilnuje go, a on już przerasta na moją stronę. Nawet nie wiedziałem że pergolę zamontował, na jakiś hakach, które utrzymują się na moim płocie. Oczywiście o zgodę się nie pytał. Haki dawno zardzewiały i powodują korozję na moim płocie. I co ja mam się z taką mendą dogadywać ?
 8. Dlaczego ja mam dzielić teren przed swoją posesją. Ja mam niski krawężnik z drugiej strony więc moi wjadą spokojnie
 9. No wiesz, do mnie ktoś przyjeżdża i niema gdzie zaparkować bo stoją samochody sąsiada, to chyba nie w porządku
 10. Przejrzałem plan zagospodarowania terenu przy mojej ulicy i teren między ulicą a płotem jest określany do dyspozycji właściciela działki. Czyli w takiej sytuacji pozwolenia nie muszę mieć ? Poza tym nie stawiam jakiś nie wiadomo jakich budowli tylko 4 gazony od strony sąsiada, bo od niego najwięcej osób parkowało pod moją furtką. A próba delikatnego zwrócenia uwagi nic nie skutkowała bo gorzej niż bym rozmawiał ze ściana
 11. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych. Moja ulica już jest ostatnia od lasu, ma kształt podkowy. Od płotu do ulicy asfaltowej i krawężnika mam ok. 2,5 metra szerokości na całej długości płotu. Niestety miasto nie przewidziało położenia tam polbruku i mieszkańcy sobie sami coś z tym terenem robią. Ja postanowiłem na końcach działki postawić w rzędzie kilka gazonów, w których posadzę małe krzaczki. Na pozostałym terenie mam zamiar posadzić kwiatki, irgę itp. Wczoraj jak zacząłem montować gazony, przyszedł sąsiad, który stwierdził, że to nie mój teren i niemam na to pozwolenia, a on się nie zgadza.. Moje pytanie czy mogę coś na tym kawałku ziemi zrobić, żeby to ładnie wyglądało czy lepiej jak tam będą rosły chwasty ?
×
×
 • Utwórz nowe...