Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Super B

masaż stóp

Recommended Posts

Ja bardzo sobie chwalę. Lubię włączyć podobny aparat i oddać się marzeniom o niebieskich migdałach icon_smile.gif

Na podeszwie stopy znajduje się ok. 72000 zakończeń nerwowych, dlatego masaż wpływa korzystnie na cały organizm. Ja muszę się przyznać,że mam osobistego masażera stóp w postaci mojego kochanego męża i nie zamieniłabym go na żadne inne "urządzenie"....Masaż wykonany dłońmi czyni cuda!!!Mnie bardzo wycisza,uspokaja, relaksuje i ...usypia!Praktycznie codziennie poświęca mi parę minut na wieczorny masaż...bardzo jest to miłe.....Polecam!!!! icon_biggrin.gif

Cytat

Na podeszwie stopy znajduje się ok. 72000 zakończeń nerwowych, dlatego masaż wpływa korzystnie na cały organizm. Ja muszę się przyznać,że mam osobistego masażera stóp w postaci mojego kochanego męża i nie zamieniłabym go na żadne inne "urządzenie"....Masaż wykonany dłońmi czyni cuda!!!Mnie bardzo wycisza,uspokaja, relaksuje i ...usypia!Praktycznie codziennie poświęca mi parę minut na wieczorny masaż...bardzo jest to miłe.....Polecam!!!! icon_biggrin.gif

Dzięki za informacje!

Cytat

Muszę zapytać się o to mojej żony, ale nie będzie chyba w niej tyle entyzjazmu icon_mrgreen.gif

Cytat

Muszę zapytać się o to mojej żony, ale nie będzie chyba w niej tyle entyzjazmu icon_mrgreen.gif

???Why??? Jeśli oczywiście moje pytanie nie przekracza bariery intymności icon_smile.gif

Cytat

???Why??? Jeśli oczywiście moje pytanie nie przekracza bariery intymności icon_smile.gif

Przeczucie Jan, Przeczucie ... icon_cool.gif

Cytat

Spróbuj a nie raz będzie Cię błagać o więcej.... icon_wink.gif

Cytat

Spróbuj a nie raz będzie Cię błagać o więcej.... icon_wink.gif

Wow! Brzmi zachęcająco icon_smile.gif

...ja takie urzadzenie wyrzucilam do smieci ,jakis czas temu... icon_twisted.gif
-niestety, jesli chodzi o masowanie stopek to -raczej nie polecam !
szkoda kasy,moim zdaniem... :-/

Cytat

...ja takie urzadzenie wyrzucilam do smieci ,jakis czas temu... icon_twisted.gif
-niestety, jesli chodzi o masowanie stopek to -raczej nie polecam !
szkoda kasy,moim zdaniem... :-/

Nie masuje, źle masuje...???

Cytat

e tam -takie masowanie,to zadne masowanie ! icon_confused.gif

To urzadzenie niczym sie praktycznie nie rozni od miski z goraca woda :-/

I tak rozwiewają się złudzenia! Moje nie, bo ja nie lubiłem tej chlapaczki icon_sad.gif

Mi się tez wydaje, że coś takiego jest całkiem fajna sprawą. Przypuśćmy, że ktoś po całym dniu pracy ma bardzo zmęczone nogi - wkłada do czegoś takiego i juz poi chwili czuje się jak nowo narodzony. Zresztą nie jest to taka droga sprawa, Wydaje mi się, że opłaca się kupić.

Cytat

Mi się tez wydaje, że coś takiego jest całkiem fajna sprawą. Przypuśćmy, że ktoś po całym dniu pracy ma bardzo zmęczone nogi - wkłada do czegoś takiego i juz poi chwili czuje się jak nowo narodzony. Zresztą nie jest to taka droga sprawa, Wydaje mi się, że opłaca się kupić.

Dobrze piszesz!!! Popieram!

Super rzecz. Taki masażer bardzo się przydaje. Szczególnie wieczorem jak przyjdzie się zmęczonym po pracy :-)
Można spokojnie usiąść i włączyć sobie taki masażer :-) Niesamowita ulga dla nóg.

a ja używam soli i płynów i jakoś się nic złego nie dzieje.. no, może się tylko wpienia za bardzo czasami icon_wink.gif poza tym to baaardzo przyjemne urządzenie, polecam.

Według mnie to jest całkiem dobry sprzęt i przydatny, szczególnie dla osób, które pracują cały dzień "na nogach". kremy i ręczny masaż aż tak dobrze nie zrelaksuje. Ja sama ostatnio jestem na etapie szukania takiego sprzętu. Ostatnio znalazłam taki za 73 zł icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Cytat

Według mnie to jest całkiem dobry sprzęt i przydatny, szczególnie dla osób, które pracują cały dzień "na nogach". kremy i ręczny masaż aż tak dobrze nie zrelaksuje. Ja sama ostatnio jestem na etapie szukania takiego sprzętu. Ostatnio znalazłam taki za 73 zł icon_smile.gif

Taniej już chyba nie będzie icon_smile.gif

Ja używam takiego masażera , Lanaform 3675539.jpg .

Swietnie zmiekcza naskórek i wygładza stopy. Jestem zadowolona i warto mieć takie urządzenie zwłaszcza po całym dniu ciężkiej pracy icon_smile.gif Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tyle z mojej wypowiedzi zrozumiałeś i wyczytałeś?
    • 1. 400 tys za dom 150m2 z wykońzeniem i wyposażeniem - to kosmiczne pieniądze? 2. "Kilka ostatnich lat życia" - oto próbka subtelności waszej wyedukowanej grupki wszystkowiedzących. No to tylko wspomne - że nikt nie wie, kiedy dostanie łopatą w tyłek, i nie używałbym tego jako argumentu - to tak dostosowując sie do waszej wrażliwości, co by nie zaniżać poziomu elokwencji    Znowu podwyższone ego - mania wielkości. Ciekawe, jak ty sam weryfikujesz ten poziom - psychotesty rozwiązujesz, czy do lustra patrzysz i z zachwytu sie ślinisz?   Aha - PO CO? Zupełnie jak służby - bardziej ich interesuje, po co się coś pisze, niż co?  I dalej o mnie - nic na temat domu. Dziwna skłonność   Następny intelektualista wyedukowany, bajbaga. Elegancja w każdym słowie i geście. Aż pachnie .... No dobra - wyłączam się. Jest was trzech - pewnie na swoim niebotycznym poziomie, wg gawła - na pewno teraz dyskusja bedzie skrzyć się oratorską wykwintnością. Idę grabić liście - grabie i worek - oceniam to towarzystwo na mniej wiecej równorzędne z waszym - bez urazy - chyba kochacie ekologię  a mam jeszcze urlopik i warto sobie pograbić i podumać - na swoim poziomie...
    • Przeczytaj następne zdanie w wypowiedzi Eksperta Pruszyńskiego z cytowanego postu... Czytaj ze zrozumieniem... Nie pisz COŚ aby tylko napisać...
    • Mam takie pytanie do eksperta: czy można docieplić domek z zewnątrz styropianem i jakiej grubości styropianu powinienem użyć. Domek ma ściany wykonane z pustaków żużlowych z całego od środka i z połówki od zewnątrz i zamiast między tymi pustakami być zostawiona izolacja powietrzna został dany styropian o grubości 3 cm. Poproszę o odpowiedz czy mogę ocieplić taki domek z zewnątrz i jakich powinienem użyć produktów do wykonania takiego docieplenia
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...