Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Rekuperacja. Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem


Recommended Posts

Rozważasz instalację rekuperacji w swoim domu i zastanawiasz się, czy ta inwestycja się zwróci? Czy rekuperacja może wpływać na wilgotność powietrza, generować hałas lub ograniczać swobodę otwierania okien? A może istnieją sytuacje, w których wentylacja z odzyskiem ciepła nie jest najlepszym rozwiązaniem? Analizujemy wszystkie te aspekty, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję dotyczącą rekuperacji - nowoczesnego systemu, który może znacząco poprawić komfort życia i efektywność energetyczną Twojego domu.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/polecane/112525-rekuperacja-wszystko-co-musisz-wiedziec-przed-zakupem

Link do komentarza
55 minut temu, retrofood napisał:

 

A Twój tekst jest krzywacki?  Że o reszcie nie wspomnę. 

A co Ty się mnie pytasz? Sam sobie odpowiedz.

Ja napisałem, że pochodzenie danego towaru ma dla wielu znaczenie. Jeden z klientów mi powiedział, żebym więcej mu tego nie przywoził i gdyby nie fakt, że miał czasowy nóż na gardle cyt. "kazał by mi z tym wypierdalać". Dodam, że to dorosły facet z Kielc.

Link do komentarza
4 godziny temu, Swierol napisał:

NIe masz co napisać

Przecież wyraźnie NAPISAŁEM, że

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

Nawet nie trzeba za bardzo się wysilać, żeby palcem pokazać tych tutaj NIEKTÓRYCH:yahoo:

Czyli myślę o Tobie...

A błędy to tak z przyzwyczajenia w cytacie zaznaczyłem...

A w ogóle to zwróć uwagę, że jest to wątek o rekuperacji, a nie Ukrainie i rybach w pełni...

Link do komentarza
18 minut temu, podczytywacz napisał:

Przecież wyraźnie NAPISAŁEM, że

 

Czyli myślę o Tobie...

A błędy to tak z przyzwyczajenia w cytacie zaznaczyłem...

A w ogóle to zwróć uwagę, że jest to wątek o rekuperacji, a nie Ukrainie i rybach w pełni...

Twój przydupas (lub odwrotnie) zaczął pytać o fazy księżyca więc mu odpowiedziałem. 

A w twoim poście ileż to informacji na temat wymiany powietrza ... 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...