Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Jaki płot jest modny? Wybieramy nowoczesne ogrodzenie


Recommended Posts

W dzisiejszych czasach ogrodzenie pełni nie tylko funkcję ochronną, ale także dekoracyjną. Bez wątpienia powinno pozostawać w harmonii ze stylem domu. Nowoczesne ogrodzenia metalowe są trwałe, estetyczne i funkcjonalne, co czyni je idealnym wyborem dla osób poszukujących eleganckich i nowoczesnych rozwiązań. Trendy w ogrodzeniach metalowych zmieniają się, ale kilka kluczowych cech pozostaje niezmiennie popularnych.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrodzenia/polecane/111585-jaki-plot-jest-modny-wybieramy-nowoczesne-ogrodzenie

Link do komentarza

kilka lat temu robiłem ogrodzenie CZĘŚCI działki - tak, części, bo działkę mam dużą i zwyczajnie nie chciałem wydawać ogromnych pieniędzy na ogrodzenie całej działki - wcześniej przez ponad 5 lat mieszkaliśmy w ogóle bez ogrodzenia i całkiem możliwe, że ten by został bez zmian, gdyby nie....dziki. 2 razy zryta większośc działki to o 2 razy za dużo ;)

Tak, koszty olbrzymie i to dlatego dominuje minimalizm xD

Link do komentarza
9 godzin temu, Zdaniem Czytelnika napisał:

Komentarz dodany przez Detached house:
Cena : KOSMICZNA - wyższa od postawienia murów domu.

Mury postawisz, potem od środka wytynkujesz i pomalujesz, z zewnątrz ocieplisz, wytynkujesz, pomalujesz iiiii..... już ich nie widać :zalamka:

 

A ogrodzenie - widzisz codziennie, widzą przechodnie, nie forsują dziki...

 

No to muszą kosztować :bezradny:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...