Skocz do zawartości

Mały remont - geberit


Recommended Posts

Napisano

Hej. Nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam jedno zasadnicze pytanie. Sprawa wygląda tak :kupujemy mieszkanie niebawem, w mieszkaniu znajduje sie wc kompakt chcielibyśmy zmienić w łazience na razie tylko tyle żeby to w usunąć a zrobić geberit. Nie chcemy generalnego remontu łazienki. A więc czy da się bez uszkodzenia innych kafli założyć stelaż? Domyślam się że tam gdzie ma być zainstalowany geberit trzeba to zrobić ale czy reszta kafli może zostać nienaruszona? Pod wc podwieszone chciałam jeszcze półkę w kolorze drewna także do białych kafli obecnych by pasowało.

Jaki może to być koszt takiego podwieszenia wc plus zrobienia zabudowy z płyt drewnopodobnych? Materiały plus montaż? Pozdrawiam :D 

Napisano
3 godziny temu, Karolina9595 napisał:

czy reszta kafli może zostać nienaruszona?

Bez wizji lokalnej, a przynajmniej paru zdjęć (wylot z obecnego kompaktu, umiejscowienie pionu kanalizacyjnego, zawór doprowadzający wodę do spłuczki, okolice kompaktu) nic kategorycznego nie można  powiedzieć :bezradny:

 

3 godziny temu, Karolina9595 napisał:

Pod wc podwieszone chciałam jeszcze półkę

Tego nie ogarniam :zalamka: - pod sedesem jest kilka cm luzu nad podłogą... jaką półkę???

Napisano

Kafelki, duperelki, woda ciepła i zimna...
Zestaw najlepiej "Koło" w granicach 1000zł, robocizna 1000-1500zł. Nawet jakby się ukruszyła jakaś płytka to kwestia tylko dobrania koloru fugi.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Napisano
Masz ciepłą wodę w swoim kibelku/WC... no, chyba ze z inteligentną funkcją podmywania...
Kabaretu "Starszych Panów" się nie zna..., a konkretnie "Dudek".

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Napisano

Musiałbym w całości, a w oryginale trochę dużo pisania, a zaczyna się od "drobnomieszczaństwo", także autorka mogłaby wziąć doslownie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...