Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Na co należy zwrócić uwagę wybierając płyty betonowe na nawierzchnię tarasu? Jakie wzory są obecnie najmodniejsze?


Recommended Posts

Taras już dawno stał się integralną częścią budynku, dlatego znakomicie harmonizuje z designem części mieszkalnej, często stanowiąc jej przedłużenie i tworząc z nią aranżacyjną całość. Dzięki szerokiemu wzornictwu i całemu spektrum rozmiarów betonowych płyt tarasowych klienci mogą wybierać warianty, które są w stanie sprostać estetycznym oczekiwaniom każdego.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/tarasy-i-balkony/porady/95494-na-co-nalezy-zwrocic-uwage-wybierajac-plyty-betonowe-na-nawierzchnie-tarasu-jakie-wzory-sa-obecnie-najmodniejsze

Link to postu
Gość Oyo90

Ja zwracałam uwagę na opinie znajomych. Sporo osób nam doradzało płyty betonowe. Została nam kostka z podjazdu i mieliśmy ją wykorzystać, ale jednak płyty tarasowe wyglądają bardziej elegancko. 

Link to postu

Wybierając płyty kamienne, warto je obejrzeć zarówno gdy są suche, jak i mokre (ich wygląd wtedy może się znacznie zmienić). W ogrodach pięknie prezentuje się piaskowiec, z uwagi na ciepłą jasną barwę, ale nie jest on tak wytrzymały jak np. granit.

Betonowe płyty, tak jak kostkę, poddaje się je procesom uszlachetniania. Wyroby płukane, z naturalnym, np. granitowym kruszywem na wierzchu, wykazują bardzo dobre właściwości antypoślizgowe, jednak trudniej utrzymać je w czystości.

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Cytat z artykułu: "Jest to metoda tania ... " w porównaniu do czego ?  Przy dzisiejszych cenach '2021 koszt tarasu z płyt 80x80 wychodzi na poziomie ok. 550-600 zł brutto za m2 z robocizną ( cena na bazie kilku ofert otrzymanych od firm brukarskich) Sądzę, że przy tej cenie można wykonać taras z kompozytu. Może niech się wypowiedzą inwestorzy z tarasami kompozytowymi czy to rzeczywiście tanio. 

 

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...