Skocz do zawartości

Gres na suficie?


Recommended Posts

Witam,

 

Obecnie jestem w trakcie wykańczania mieszkania i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał wcześniej jakieś doświadczenia z  gresem na suficie.
Otrzymałem od projektanta wizualizację na której gres jest umieszczony na suficie. Obawiam się jak będzie się to miało do pojawienia się grzyba lub ewentualnego skraplania.

Będę wdzięczny za każdą informację.

 

Pozdrawiam

87007040_185174216048716_8881875613737025536_n.jpg

Link do komentarza
Gość mhtyl
2 godziny temu, demo150 napisał:

Otrzymałem od projektanta wizualizację na której gres jest umieszczony na suficie.

Narysować łatwo tylko z wykonaniem gorzej. Zapytaj się najpierw kto się tego podejmie i  ile za ułożenie fachowiec płytek na suficie sobie zażyczy bo na pewno nie tyle co na podłodze.

2 godziny temu, demo150 napisał:

Obawiam się jak będzie się to miało do pojawienia się grzyba lub ewentualnego skraplania.

A co ma się dziać, jak nie będziesz miał sprawnej wentylacji to kiszka, jak będzie wentylacja ok to nic się nie będzie złego działo.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Płytki na suficie nie są problematyczne ze względu na wilgoć, ale na to, że trudno jest je tam zainstalować. Projekt łazienki jest bardzo klaustrofobiczny. Wnętrze sprawia wrażenie pudełka wyłożonego ze wszystkich stron płytkami. Czy ten projekt robił Pan w firmie, która sprzedaje okładziny ceramiczne? Bo tak wygląda. Jeśli się Pan zdecyduje na jego realizację to kafle na suficie można swobodnie odpuścić bez większej straty dla aranżacji.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...