Skocz do zawartości

Dom obok lasu - jakie odległości ?


igloo

Recommended Posts

Witam,

Chcąc wybudować budynek jednorodzinny na działce musimy odpowiednio oddalić ściany domu od granicy w zależności z jakich materiałów jest zbudowany dach i ściany. 

1 stycznia 2018 roku zmieniło się prawo i tak jak kiedys mozna było budować zachowując odległość min 12 przy scianach i pokryciu dachu NRO ( nierozprzestrzeniających ogień) tak teraz minimalna granica to 4 m . 

Czy ja dobrze rozumuję , że chcąc wybudować dom ( screen działki w załączączonym linku ) obowiązuje granica 4m czy są jeszcze jakieś warunki do spełnienia. 

 

 

 

Screenshot_39.png

Link do komentarza

Nie tak dawno był poruszany identyczny problem w innym temacie, czy  nie było można napisać pytania w tamtym temacie? Po co robić klony takich samych tematów? Podobny przykład z dzisiejszego dnia to temat o młoto-wiertarce, jest co najmniej kilka starych tematów ale ktoś założył jeszcze jeden jakby nie było można zadać pytania w starym temacie o identycznej treści.

2 godziny temu, igloo napisał:

Czy ja dobrze rozumuję , że chcąc wybudować dom ( screen działki w załączączonym linku ) obowiązuje granica 4m czy są jeszcze jakieś warunki do spełnienia. 

Sama fotka nic nie mówi. To czy wybudujesz i gdzie  swoj dom dowiesz się w gminie bo nie wiem czy jest MPZP czy WZ dla tej działki.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...