Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Dym z kotła sąsiada niszczy moją elewację. Co robić?

Recommended Posts

Mieszkam na osiedlu domów jednorodzinnych. Przy granicy działki stoi budynek gospodarczy sąsiada, a w nim kotłownia, w której spala on również śmieci. Elewacja mojego domu po paru latach wygląda tragicznie, trujący dym dostaje się nawet do sypialni. Rozmowy z sąsiadem nie pomagają. Jestem gotów dochodzić swoich praw w sądzie. Czy mam do tego podstawy?

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://www.budujemydom.pl/poradnik-prawny/24862-dym-z-kotla-sasiada-niszczy-moja-elewacje-co-robic

Gość cozrobic

Taki sąsiad to prawdziwy pech! Jasne,że masz prawo i trzeba to wykorzystać. Tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak zatruwają srodowisko i innych ludzi dookoła. No ale nie na wszystko ma się wpływ ;/

Gość masakra
A siedzicie w jego piwnicy, ze wiecie iz pali smieci?? Szkoda ze jeszcze komina ma sobie nie wystawic piec mietrow ponad wasz dom... Szukacie dziury w calym. Czlowiek jak do drugiego czlowieka sie nie doczepi to nie ma jak zyc. I to na pewno wina tego sasiada ze wiatr niesie dym na wasza elewacje... Brak slow doslownie. Szkoda ze sasiadow niekoniecznie da sie wybrac. A proponuje nie sciagac maseczek z buzi bo smierc na miejscu...

8 godzin temu, Gość masakra napisał:

I to na pewno wina tego sasiada ze wiatr niesie dym na wasza elewacje... 

A w dodatku nie głosował w wyborach na patriotów.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować