Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Polecamy nowoczesny i łatwy w obsłudze dalmierz  BOSCH GLM 50 C z wbudowanym czujnikiem nachylenia 360°. Dalmierz ten zapisuje 50 ostatnich wyników w pamięci urządzenia, a transfer danych ułatwia system Bluetooth. Wyższym modelem byłby  BOSCH GLM 80, którego zakres pracy dochodzi do 80 m.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eksperci Bosch - narzędzia napisał:

Polecamy nowoczesny i łatwy w obsłudze dalmierz  BOSCH GLM 50 C

No dzięki - taki kupiłem miesiąc temu - rzeczywiście super. Kilka przydatnych funkcji i kilka ułatwień. Mierzenie ką jest super. I nawet dobrą promocje znalazłem. 

Ale ma błąd - oprogramowania. Program do przesyłania danych przez bluetooth dziala tylko na smartfon - na laptopie nie. Nie  jest to najważniejsze - ale ze taka firma jak Bosch skasowala z użycia np do inwentaryzacji laptopa na rzecz komorki lub tableta - to mnie zadziwia. Chodzi chociażby o wielkosć ekranu. A program nie działa na Windows. Dziwne.   

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że dalmierz sprawdza się i udało się go dostać w dobrej cenie. Jeśli chodzi o sposób przesyłania danych, to faktycznie Funkcja Bluetooth dedykowana jest dla urządzeń mobilnych. Dalmierz GLM 50 C wyposażony jest dodatkowo w port micro-USB, który wraz z oprogramowaniem GLM Transfer Software pozwala na przesłanie danych również na komputer.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Eksperci Bosch - narzędzia napisał:

Dalmierz GLM 50 C wyposażony jest dodatkowo w port micro-USB, który wraz z oprogramowaniem GLM Transfer Software pozwala na przesłanie danych również na komputer.

Chyba że mi się wzrok popsuł :yahoo: ale portu USB nie dostrzegłem w modelu GLM 50 C.

Ale chętnie się dowiem od Szanownego przedstawiciela, gdzie jest to gniazdo USB, chociażby najbardziej micro.

 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przesyłania danych na komputer używamy programu GLM Software Transfer - dostępny jest na naszej stronie, na samym dole wraz z aplikacjami mobilnymi http://www.bosch-professional.com/pl/pl/laser-measure-glm-50-c-131500-0601072c00.html. Faktycznie w przypadku GLM 50 C z programem można się połączyć wyłącznie przez Bluetooth, port micro-USB znajduje się w dalmierzach GLM 100 C. Warto wypróbować oprogramowanie GLM Software Transfer, ponieważ dane przesyłane są zarówno bezpośrednio do programu, jak i do arkusza w Excelu, tak więc łatwiej się na nich pracuje i obróbka ich jest szybsza.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...