Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
zetana

Kamień elewacyjny

Recommended Posts

Mam stary dom po termomodernizacji ocieplony styropianem, chciałabym położyć na całej powierzchni ścian ganku płytki cementowe np. Mexicana, Nepal itp. ale nie wiem czy ściany pokryte steropianem 10, siatką i 5 kołków/płytę wytrzymają taki cężar. Poza tym, które z dostępnych płytek Stegu są najlżejsze?

Spokojnie wytrzymają. Ja właśnie w zeszły piątek zakończyłem klejenie ciężkiego kamienia na balkonie a mam styropian 15.

Cytat

Spokojnie wytrzymają. Ja właśnie w zeszły piątek zakończyłem klejenie ciężkiego kamienia na balkonie a mam styropian 15.

W obawie przed ciężkim kamieniem można alternatywnie zdecydować się na imitację kamienia.

To już się na 100% nie oberwie icon_cool.gif

Cytat

W obawie przed ciężkim kamieniem można alternatywnie zdecydować się na imitację kamienia.

To już się na 100% nie oberwie icon_cool.gif

Faktycznie, nie powinno się oberwać, ale czy to nie jest zbytnio "syntetyczne"???

Cytat

Faktycznie, nie powinno się oberwać, ale czy to nie jest zbytnio "syntetyczne"???

Chciałem zaznaczyć, że oczywiście nie traktuję tego jako godny zamiennik kamienia. Natomiast jako ciekawa alternatywa.
Bardziej technologia ta przypomina system ociepleń.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować