Skocz do zawartości

Gdzie można kupić takie oświetlenie/lampę


Recommended Posts

Napisano
Witam! Poszukuję takiego oświetlenia do domu - może ktoś wie gdzie to kupić bo w moim mieście to tylko oczy otwierają w sklepach - są jeszcze na etapie żarówek energooszczędnych ale i na necie nigdzie tego nie mogę znaleźć.

DSC01446.jpg

Gość mhtyl
Napisano
Stokrotko, to ma być takie jak na fotce w temacie, podobne to on sobie też znalazł icon_biggrin.gif
Gość mhtyl
Napisano
Ale dla autora tematu nie są icon_biggrin.gif

  Cytat

Podobne to i ja znalazłem - chodzi mi o dokładnie takie jak na foto.

Rozwiń  

Napisano
He, he icon_smile.gif Fakt koncepcja podobna ale efekt inny. Dużo jest takich lamp na szynie, itp. ale nigdzie nie trafiłem na tą ze zdjęcia - może ktoś, gdzieś się spotkał.
Gość mhtyl
Napisano
Raczej nie kupisz bo ta lampa z fotki to na moje oko tak zwana samoróba, ktoś użył starych lamp fotograficznych lub filmowych studyjnych.
  • 1 miesiąc temu...
Napisano
Słuchajcie, znancie jakieś porządne sklepy online gdzie znajde jakieś fajne ciekawe oświetlenie do domu? W miejscowości w korej mieszkam mam do dyspozycji 4 sklepy na krzyż i ciężko się na coś zdecydować
  • 3 miesiące temu...
Napisano
Na DaWanda są fajne lampy, w bardzo różnych cenach, ponieważ to jest strona coś na kształt Alle.gro, gdzie masz kilkuset sprzedawców na jednym portalu. Ale można znaleźć genialne rzeczy! Tylko oczywiście nie raz w kosmicznych cenach ;/
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
takie lampy ma jeden z producentów polskich. Spotline się nazywa jak dobrze pamiętam. Są to lampy pojedyncze bez takiej szyny. Szynę można samemu zrobić i zamaskować w ten sposób kabel i nie trzeba kuć sobie sufitu aby poprowadzić kabel. A jak nie znajdziesz u tego producenta to zostaje poszukiwanie w googlach. Może u źródła zdjęcia znajdziesz jakieś informacje.
Napisano
co do oświetlenia to akurat coś mogę się wypowiedzieć . Faktycznie w zwykłych sklepach tego się nie znajdzie , natomiast w sklepach online jak najbardziej. Różne modele oświetleń wiem że proponuje firma ospel , wejdź sobie na ich stronę , wiem że oni coś mają z lamp w swojej ofercie.
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata temu...
Napisano

Wiele różnych nowoczesnych lamp można tutaj https://azzardo.com.pl zakupić. Ważne jest to, aby przede wszystkim nie kierować się emocjami i nie kupować każdej lamy w innym stylu. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać rozwiązania, które sprawdzą się w całym domu czy mieszkaniu. 

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Napisano

Wiele różnych nowoczesnych lamp można w sklepie https://damidomo.pl/ zakupić. Ważne jest to, aby przede wszystkim nie kierować się emocjami i nie kupować każdej lamy w innym stylu. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać rozwiązania, które sprawdzą się w całym domu czy mieszkaniu. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Taras z naturalnego drewna to inwestycja w estetykę i komfort przestrzeni zewnętrznej. Aby jednak drewno zachowało swoje walory na długie lata, kluczowa jest odpowiednia impregnacja i konserwacja już na etapie przygotowania desek. Poniżej przedstawiamy sprawdzony sposób impregnacji nowej deski tarasowej, oparty na produktach marki OSMO. 1. Wstępna impregnacja – WR Aqua Osmo Pierwszym krokiem jest wstępne zabezpieczenie desek. Impregnat WR Aqua Osmo to bezbarwny środek ochronny na bazie wody, który skutecznie zabezpiecza drewno przed sinizną, pleśnią oraz szkodnikami. Kiedy? Impregnację wykonujemy przed montażem, najlepiej 2 dni przed planowanym olejowaniem. Jak? Środek nanosimy pędzlem lub wałkiem na wszystkie powierzchnie deski – zarówno widoczne, jak i niewidoczne – w jednej warstwie. Po co? Zapewnia to równomierną ochronę drewna i zapobiega jego degradacji od środka. 2. Olejowanie przed montażem – Osmo Olej Tarasowy Po upływie co najmniej 48 godzin od impregnacji WR Aqua, przystępujemy do pierwszego olejowania. Produkt: Olej tarasowy OSMO – bezbarwny lub kolorystycznie dobrany do naturalnego odcienia deski. Jak? Nakładamy z dwóch stron deski cienką warstwę oleju, używając pędzla, szmatki lub wałka. Pozwalamy na dokładne wchłonięcie i wyschnięcie. Dlaczego? Takie przygotowanie pozwala zabezpieczyć również powierzchnie deski, które po montażu będą niewidoczne, co znacząco zwiększa trwałość całej konstrukcji. 3. Montaż desek i finalne wykończenie Po wyschnięciu oleju przystępujemy do montażu tarasu. Gdy deski są już solidnie zamocowane, możemy wykonać drugą warstwę oleju tarasowego – tym razem tylko na widocznej stronie. Cel: Ta warstwa nadaje ostateczny wygląd i zapewnia pełną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych – deszczu, UV i zmian temperatury. Wskazówka: Prace najlepiej prowadzić w suchy, ciepły dzień, unikając pełnego słońca, które może zbyt szybko wysuszyć produkt. Dlaczego warto trzymać się tej kolejności? Poprawna impregnacja i olejowanie przed montażem to inwestycja w trwałość i wygląd tarasu. Chroniąc drewno z każdej strony, zapobiegamy jego wypaczaniu, pękaniu i przedwczesnemu starzeniu. Produkty OSMO tworzą elastyczną, mikroporowatą powłokę, która nie łuszczy się i pozwala drewnu oddychać, co jest szczególnie ważne przy konstrukcjach zewnętrznych.   Podsumowanie – schemat impregnacji nowej deski tarasowej: Impregnacja WR Aqua OSMO – minimum 2 dni przed olejowaniem Pierwsza warstwa oleju tarasowego – z dwóch stron przed montażem Montaż desek tarasowych Druga warstwa oleju – na wierzchnią, widoczną stronę po montażu
    • Planuje dzialke na wsi, lub na obszarze znacznie oddalonym od miasta (tak, wiem ma malo czasu - do polowy nast. roku, dlatego badam temat).
    • Mógłbyś to przetłumaczyć na język polski?
    • Nie we wszystkich lokalizacjach takie rozwiązanie jest dozwolone, Zależy gdzie masz działkę. 
    • Mieszkanie w budynku to akurat nie problem bo budowa i tak przeciągnie się przez dłuższy czas - tu akurat mam pomysł jak to rozwiązać.   Siec ciepłownicza – planuje ogrzewać dom piecem na paliwo stale i będę posiadał zbiornik na ciepłą wodę, którą podgrzeje piecem albo elektrycznie, więc logicznie rzecz biorąc nie powinienem potrzebować oświadczenia o podłączeniu do sieci ciepłowniczej.   Dziękuje za odp. - mam przynajmniej kolejny temat do poruszenia z radcą.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...