Skocz do zawartości

Panel zamiast listwy?


Kobalt

Recommended Posts

A jak połączysz czy raczej wykończysz połączenie panela pionowego z podłogą oraz jak zamierzasz przymocować panel pionowy do ściany?
Daj normalnie listwy przypodłogowe, no chyba że lubisz się babrać w skomplikowane rozwiązania.
Link do komentarza
Cytat

Kupiłem do pokoju panele I teraz zastanawiam się nad wykończeniem tej podłogi. Czy dać tradycyjną listwę przypodłogową, czy może położyć na ścianie po jednym takim panelu i z panelu stworzyć coś na zasadzie odcięcia? Nie wiem, co myślicie o takim pomyśle?



ja mysle ze lepiej dobrac fajna listwe przypodlogowa - wedlug mnie znacznie mniej pracy niz przy obrabianiu takim panelem, a efekt napewno conajmniej dobry icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
Zawsze dobrze wygląda listwa MDF wysoka np na h=15 cm. Są proste
) Dodatkowym plusem jest to że można po środku wysokości zamocować gniazdka i wtedy nie szpeci ściany!
Jeśli ściana jest w ciemniejszym kolorze, to należy zamówić listwę w kolorze ściany - każdy stolarz taką wykona, cena powinna być porównywalna z internetową.
tissu

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
Można zastosować listwy wykonane z poliuretanu. Takie listwy posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu chronią ściany przed ubrudzeniem i uszkodzeniem a do tego świetnie nadadzą się do maskowania kabli elektrycznych. Pasują do każdego rodzaju podłogi, niezależnie czy w pomieszczeniu są płytki ceramiczne, panele , drewno czy kamień. Każda z listew przypodłogowych nadaje się do malowania, wiec bez trudu dopasujemy ją do kolorystyki pomieszczenia, lub stworzymy zamierzony efekt odcięcia icon_smile.gif
[attachment=21987:1782480_...518701_o.jpg]

DSC01446.jpg


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Niestety nie jestem w stanie wskazać tych rzeczy prócz farby a była użyta Dekoral Clean&Color Ażurowa Czerń i FARBA DEKORAL CLEAN&COLOR TWEEDOWA ZIELEŃ Niestety nie byłem przy remoncie jak i nie byłem zleceniodawcą, po jakimś czasie wróciłem do mieszkania
    • Nie wiadomo. Bo to co piszesz niczego nie daje. Jakie tynki, jakie gładzie, jaki grunt, jaka farba... Teraz można tylko zgadywać.
    • Mam pewien problem, po pomalowaniu ściany farbą powychodził biały dziwny nalot, wcześniej na ścianie była szara farbą na której mógł występować lecz nie było tego widać. Wspomnę że pokój był w pełni remontowany, tynki, gładzie. Podejrzewam że jest to swojego rodzaju jakiś minerał z tynku lub gładzi bo niestety fachowej okazał się partaczem. Z początku myślałem że to pleśń, lecz po zachlapaniu ściany wodą w miejscu gdzie była wodą nie pojawiła się pleśń a powstał taki ładny zaciek. Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat, czy dobrze myślę że to wytrącenie jakiegoś minerału?
    • Cześć,   Jestem razem z żoną zainteresowany kupnem działki i budowa domu lub opcja kupna połowy bliźniaka. Jeszcze nie wiem na którą opcję ostatecznie zdecydujemy się, dlatego obserwuję i oglądam działki w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Wpadła mi w oko działka, która co prawda jest trochę droga, bo za 15 arów trzeba zabulic około 400k, ale chyba w tej okolicy to już zrobił się standard.   Działka wydaje się spoko, całkiem ustawna, w pełni uzbrojona, więc poprosiłem o kopie badań gruntu jakie zostały wykonane na tej działce (deweloper robil wiele odwiertów, bo w sumie na kilku działkach i drodze wewnętrznej, więc na każdej działce wypadły po 2 odwierty). Jako że w temacie jestem kompletnie zielony dlatego przychodzę z pytaniem czy takie parametry gruntu są dobre pod budowę domu czy wymagają jakiś szczególnych rozwiązań? Byłbym wdzięczny za poradę/opinię 
    • Nie będę nazywał serii Ospela, bo już jej nie widuję, ale była taka z długimi śrubkami do szyldów gniazdek (bardzo ładnych zresztą), że śrubki kaleczyły przewody w puszce i mogły zrobić zwarcie do PE. Usterka trudna w diagnozie, bo po zdjęciu szyldu (i odkręceniu śrubki) wszystko niby wracało do normy. Ale jak przy białym montażu jak się założyło czterdzieści gniazdek w kilku obwodach i RCD nie daje się załączyć, to proszę szukać usterki.   Teraz niech się ktoś kieruje kolorem. Jak ten głupi Michał od sera.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...