Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

stary dom z bala a metoda lekka mokra - czy ktoś tak robił i jakimi materiałami??

Recommended Posts

Cytat

Animus , dzięki raz jeszcze , pomału coś mi się rozjaśnia..

Możesz jeszcze dopytać "izolatora" .
http://www.rockwool.pl/kontakt -> kliknij Formularz kontaktowy po prawej stronie .

A tu masz taki programik do określania minimalnej grubości izolacji :
http://www.rockwool.pl/ocieplenie-domu/s/o...lenie/optihouse Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Hej! Fachowiec zamontował mi w łazience stelaż pontynkowy Grohe Rapid SL i zabudował go płytą karton-gips. Niestety nie wiem czemu uciął również puszkę rewizyjną na równi z płytą... Jest teraz problem bo na płytę kg ma iść jeszcze płyta meblowa grubości ok 3cm - pytanie więc czy da się teraz zamontować przycisk spłukujący - z tego co widze jest on montowany właśnie do puszki rewizyjnej wkrętami, która powinna być ucięta na równi z płyta meblową. Fachowiec twierdzi, że "spokojnie, uczepimy bez problemu" ale ja mam jednak wątpliwości... 
    • Gość Misiek
      Ja: mieszka nad nieocieploną piwnicą, chce docieplić podłogę w mieszkaniu tytuł artykułu: termomodernizacja podłogi Ja: "super, znalazłem co chciałem" treść artykułu: jak ocieplić strop piwnicy ja: ... dziękuję, nie polecam
    • - Co to jest pompa ciepła? - Na jakiej zasadzie działa? - Czym jest dolne i górne źródło ciepła? - Czym tak naprawdę jest pompa ciepła? Na te pytania odpowiemy już w najbliższy piątek! Zapraszamy na cykl webinarów o pompach ciepła. W najbliższy piątek 1.10.2021 r. o godzinie 13:00 zapraszamy na pierwszy odcinek z pięciu! Nie może Was zabraknąć! Wydarzenie potrwa około 30 minut, podczas których nasi eksperci podzielą się z Wami fachową wiedzą. Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym Facebooku TUTAJ Sprawdźcie je już dziś!
    • Gość LukaLigawa
      U mnie w planach Monza Plus albo Piemont od Robena. Podług mnie najlepsza jest ceramika.
    • Na wstepie chcialbym wszystkich przywitac. Przepraszam, ze od razu w tym temacie. Ale przy okazji moze kogos uchronie przed kosztami i zla decyzja Mieszkam i pracuje za granica ale postanowilem wybudowac w Polsce dom i powrocic w przyszlym roku. Wybralem dachowke Robena i to byl moj najwiekszy blad.. Nie wybierajcie Robena, chyba ze chcecie miec problemy takie jak ja. Zakupilem dachowke Bornholm naturalny z Robena, po polozeniu okazalo sie ze kawal polaci dachu jest w innym kolorze. Nie odcieniu, ale kolorze, z calkowicie innym blaskiem jakby byla inna powloka. Na zdjeciu na komputerze tego tak nie widac ale w rzeczywistosci widac roznice nawet z kilkuset metrow. Reklamowalem w Robenie, zgodnie z ich zasadami powinni dac odpowiedz do dwoch tygodni. Przez dwa miesiace ja i moj dostawca dachowki staralismy sie otrzymac odpowiedz. Zapomnijcie. Zawsze przedstawiciel jest na urlopie. Nie dostalem zadnej odpowiedzi na moja reklamacje oprocz nadania numeru zgloszenia reklamacyjnego w lipcu tego roku. Po ponownym moim telefonie w koncu oddzwonil do mnie przedstawiciel Robena z informacja ze nie wie jak to sie dzialo, ale wysylal informacje (co jest wierutna bzdura bo nigdy nic nie dostalem oprocz zgloszenia i nadania numeru gwarancyjnego) i na chwile obecna odmawiaja. Nawet nie wiem czego odmawiaja i na jakiej podstawie, bo nie dostalem zadnej oficjalnej informacji. Tak wiec sprawe jestem zmuszony oddac do sadu. Jak nie chcecie miec klopotow odradzam Robena. Ja tez myslalem ze to porzadna firma z tradycjami. Nie chcialem kupowac dachowek z jakiejs niepewnej firmy krzaka. Myslalem, ze kupujac z Robena bede mial gwarancje pewnosci produktu. Ja rozumie, ze z powodu "pandemii" moze przerwali proces technologiczny gdzies w jakims momencie jakiejs partii towaru i im sie nie udal, ale zeby nie brac za to odpowiedzialnosci i wymigiwac sie od gwarancji w tak prymitywny sposob? Przeciez beda tracic w dwojnasob, a dodatkowo swoja reputacje. Tak czy inaczej zostalem z dachem ktory z jednej strony wyglada jak naprawiany dach kosciola po wojnie. Oto zdjecie mojego dachu:
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...