Skocz do zawartości

ile za projekt ogrzewania podłogowego wodnego


Recommended Posts

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
Cytat

Witam forumowiczów

U mnie taki projekt kosztuje 300 zł netto.
Jeżeli będe również montował instalację na podstawie mojego projektu wtedy zwracam koszt projektu icon_smile.gif




witam pana

czy nadal wykonuje pan projekty podlogowek ?
chcialbym taki projekt zamowic z przeliczeniami itp
prosze o kontakt
najlepiej na priv email: krzyholu@o2.pl
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

A jak jest w przypadku ogrzewania za pomocą pompy ciepła ?
Czy tutaj sam projekt jest dodatkowo płatny ? jak to wyglada?


Najlepszym wyjściem będzie jeśli projekt i samą instalacje podłogówki wykona firma która będzie montowała pompę ciepła. Wtedy jedna firma odpowiada za cały układ grzewczy i w razie problemów nie ma zrzucania winy jaden na drugiego. Zazwyczaj firmy takie posiadają większe doświadczenie przy takich instalacjach. Jeśli chodzi o sam projekt to wykona go bezpłatnie każda hurtownia instalacyjna przy zakupie proponowanego przez nich systemu.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

CZy ktoś się oreintuje ile może kosztować projekt instalacji wodnego ogrzewania podłogowego dla domu z poweirzchią podłóg ok. 200m2?



Cześć.

W zeszłym roku też miałem podobny problem. Szukałem po internecie (na tym forum też zresztą byłem) aż w końcu udało mi się znaleźć coś sensownego.
Skorzystałem z oferty firmy Ekoheat. Za projekt na 170m2 zapłaciłem niecałe 600zł. Poniżej wstawiłem link do ich oferty na projekt jak interesują Cie szczegóły:
http://ekoheat.com.pl/index.php?option=com...ticle&id=63

Fajna w sumie oferta, bo można kupić też materiały dopasowane pod projekt. Po porównaniu cen materiałów do cen z hurtowni byłem pozytywnie zaskoczony - kupiłem od nich cały zestaw. Materiały też nie made in China tylko z Niemiec mają - sprawdziłem.

Jak zobaczyłem projekcik to przyznam szczerze postanowiłem sam rozłożyć rurki, bo tam jak wół wymalowane co, gdzie i jak. Ostatnia zima ("stulecia") zweryfikowała pozytywnie moje zdolności icon_smile.gif i oszczędziłem w porównaniu z ofertą hydraulika prawie 3000zł. Jedyne do czego hydraulik się przydał to podpięcie zasilania i powrotu do rozdzielacza. Chyba najbardziej podoba mi się to że mam termostaty i system sterowania. Mój sąsiad nie ma i musi walczyć ze śrubokrętem od czasu do czasu:) żeby wyregulować.

A no jeszcze muszę wspomnieć o wadach. Na projekt czekałem 2 tygodnie a miał być tydzień, ale w sumie po zreasumowaniu za i przeciw dochodzę do wniosku że w sumie mogę z tym żyć.
Pozdrawiam.
Nowy.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Witam,

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnie takimi projektami.
Nie są to projekty jak wspominane wyżej, czyli wykonane za darmo przez odczytanie rozstawu z tabeli przez hurtownie czy sprzedawcę rur.
Projekty wykonujemy w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło (OZC) dla każdego budynku indywidualnie.

CENY: w zależności od liczby pomieszczeń 200-400 zł

szczegóły na naszej stronie Projekt instalacji grzewczej podłogowej Edytowano przez centino (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • To w sumie by się zgadzało z tym co mam teraz w kanale wentylacyjnym z piwnicy. Tylko ze względu na cofkę jest w tej chwili zatkany i odcinek 2m, pomimo że jest zaizolowany to się delikatnie wykrapla. Różnica jest dosłownie nie więcej niż 5°C pomiędzy piwnicą a ostatnim pokojem przez który leci ten kanał. I teraz pytanie przy okazji, czy to jest możliwe? Bo już z rok temu założyłem nawet tu wątek na temat tego konkretnego kanału, że widzę że coś tam się skrapla. Z piwnicy powinno być zaciągane powietrze obecnie o temperaturze ~10°C i wilgotności ~75%. Ale j.w. ze względu na cofkę kanał jest obecnie zatkany, po uchyleniu okna prawidłowy ciąg wraca. I pomimo tego że kanał jest obecnie zatkany to na odcinku 2m zaizolowanej spiro, która znajduje się w jeszcze nieogrzewanym pokoju w temperaturze ~15°C może wystąpić już wykraplanie? Skrapla się na izolacji spiro, bo jest wilgotna i widać wyschniętych parę kropel. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Czy to jest ten dom z tej działki?      
    • Nie wiem dlaczego, ale pod artykułem na portalu nie ma możliwości komentowania https://budujemydom.pl/irbj/porady/113961-czym-jest-gniazdo-natynkowe-i-gdzie-je-stosujemy pewnie dlatego, że to tekst promocyjny. Jednak nieścisłości jest w nim zbyt dużo, aby ich nie skomentować, zacznijmy zatem od początku.   We wstępie Autorka pisze tak:     I to jest prawdziwe. Szkoda, że później to przekonanie się zmienia.   To jest nieprawda. W pomieszczeniach tego typu należy unikać (o ile się da) stosowania instalacji natynkowej, a więc i osprzętu natynkowego, ze względów bezpieczeństwa właśnie. Po co mamy ryzykować uszkodzenia mechaniczne właśnie, zahaczenie czymś o przewody, albo o wystający ze ściany osprzęt.     Właśnie. Szczelność modeli nie oznacza konieczności montażu osprzętu natynkowego. Gniazdka podtynkowe też miewają klapki i nie ma żadnej potrzeby montażu sterczącego gniazdka natynkowego.     Podtynkowe też.     To już duża przesada. Tu nie ma żadnej opcji! Gniazdko - żadnego typu!!! - we współczesnej instalacji elektrycznej nie ma prawa istnieć w wersji bez kołka i przewodu ochronnego! Więc tu nie ma żadnej łaski i żadnej "opcji". Użytkowane gniazdko - każde gniazdko, i natynkowe i podtynkowe, i przenośne też - ma zapewnić pełne bezpieczeństwo, a nie żadne dodatkowe.   Resztę sobie daruję, bo uogólnienia nie są takie istotne.  
    • Ale co to za budynek? Chyba nie schron?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...