Skocz do zawartości

Zabudowa siedliskowa


Recommended Posts

Witam!!!
Jestem współwłaścicielem działki rolnej o powierzchni ponad 1ha. Na działce stoi stary drewniany dom i budynek gospodarczy. Chciałbym na tej działce postawić dom o powierzchni użytkowej 140m2. Mam wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale nie ma w nim nic napisane jaki dom można postawić, ile kondygnacji, jakiej powierzchni itd. Jakich dokumentów potrzebuję, abym mógł ubiegać się o pozwolenie na budowę. Kierowniczka urzędu gminy (niechętna do pomocy) powiedziała mi że mogę budować się jako rolnik, ale jak czytam wpisy na różnych forach to podawane jest że trzeba mieć działki o łącznej powierzchni większej niż średnie gospodarstwo rolne w gminie przy czym sugerują że jest to kilka hektarów. Jak to jest? Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości i podpowiedzieć mi o jakie dokumenty dalej się ubiegać?
Link do komentarza
Cytat

musisz dokupić jakieś 1000ha

i zacząć hodować kozy, dużo kóz...


Dzięki kolego za pomoc. Twoja odpowiedź jest bardzo wyczerpująca i elokwentna. Od razu widać że masz bardzo dużo czasu i wiedzy skoro chce ci się pisać takie rzeczy.
Jako ripostę napiszę ci, że może sam zasiej zieloną trawkę, dużo zielonej trawki i na nią spadaj.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki kolego za pomoc. Twoja odpowiedź jest bardzo wyczerpująca i elokwentna. Od razu widać że masz bardzo dużo czasu i wiedzy skoro chce ci się pisać takie rzeczy.
Jako ripostę napiszę ci, że może sam zasiej zieloną trawkę, dużo zielonej trawki i na nią spadaj.

czasu tak. Wiedzy ni kszty.

Idę czytać anegdotę...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...