Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: BUDOPAR


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Gość tuptus
Napisano
Patrząc na wykres w zakresie usług tej firmy postawiłbym jeszcze duży minus jeśli chodzi o ceny. Drożyzna w porównaniu z innymi hurtowniami. Najgorsza obsługa z jaką kiedykolwiek spotkałam się w życiu. Masakra
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Co do wysokich cen to się nie zgodzę, kupiłem u nich materiał na całe poddasze wcześniej sprawdziłem wszystkie sklepy i hurtownie budowlane w okolicy ceny były podobne ale nikt nie zaoferował takiego rabatu jak budopar. Dodatkowo wszystko przywieźli mi za darmo i wnieśli do domu
  • 4 lata temu...
Gość Antoni
Napisano
Właśnie drożyzna ale czasami można cos taniego i dobrego kupić po za tym dobrze zaopatrzony mnóstwo wszystkiego czasami tam zaglądam.
  • 1 miesiąc temu...
Gość STAŁA KLIENTKA
Napisano
ROBIĘ W TYM MARKECIE ZAKUPY BARDZO CZĘSTO,DLA MNIE NAJWIĘKSZY WYBÓR TOWARU W KOŃSKICH, OBSŁUGA OK, CENY DOBRE A ZAWSZE JAK SIĘ POPROSI O DODATKOWY RABAT TO NIE ODMÓWIĄ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Może ma ktoś większe doświadczenie w naprawach tych armatur. Zaczął skurczybyk przeciekać ale tylko zimna woda. Wymieniłem głowicę i nic to nie dało, jak ciekł tak dalej cieknie z wylewki małą strużką. Armatura to Franke z wyciąganą wylewką. Czy coś jeszcze może być przyczyną takiego stanu rzeczy ukrytą w bebechach tego kranu?.  
    • Cześć, rozumiem twój tok myślenia. Zapis "3P,U,MN" to typowa mieszanka, która na papierze wygląda nieźle, ale w praktyce potrafi napsuć krwi. Kluczowe jest jedno – musisz udowodnić, że ten dom nie będzie służył wyłącznie do mieszkania. Gmina podpowiedziała ci dobrze, ale to starostwo będzie ostatecznie interpretować przepisy i zatwierdzać projekt. Więc pierwszy krok to faktycznie iść do starostwa i zapytać wprost: jaki zakres usług oni uznają za dopuszczalny przy zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Bo jak zaprojektujesz sobie punkt skupu złomu, to mogą cię wyśmiać. Jeśli chodzi o sam projekt, najbezpieczniej będzie zaprojektować dom z wydzieloną funkcją usługową. To znaczy takie pomieszczenie, które ma osobne wejście z zewnątrz, osobne media, daje się fizycznie zamknąć i oddzielić od reszty domu. Może to być gabinet, pracownia, biuro rachunkowe, jakiś drobny handel albo usługi typu krawiectwo, doradztwo. I tu pojawia się najważniejsze pytanie. Czy faktycznie masz zamiar tam prowadzić jakąś działalność? Bo jeśli nie, to ryzykujesz. Po pierwsze, i tak będziesz musiał zgłosić działalność do CEIDG i płacić ZUS. Po drugie, urzędy mają prawo później sprawdzić, czy ta działalność faktycznie jest prowadzona. Mogą poprosić o faktury, dokumenty, zeznania podatkowe. Jak się okaże, że symulowałeś, to mogą ci wlepić karę za użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem. I to niemałą.
    • Witam,  wykonujemy wszelkiego rodzaju meble na wymiar: kuchnie, szafy, garderoby itp. zapraszamy do kontaktu https://modnestol.pl/  
    • Teraz juz znasz jej preferencje i wiesz, co sadzic - siac pod koniec lata. .     A czego miala sie bac? Szla przeciez do stolowki...   W drodze na dzialke mijam male polka uprawne. Najpierw chodza sobie po nich chyba wlasnie bazanty, a jak tylko zboze osiagnie kilkanascie centymetrow, to zawsze sa tam sarny. One wiedza, co dobre . Zajaczki tez kicaja, a kiedys przebiegl mi droge wspanialy lis.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...