Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Germanik

Uczestnik
 • Posty

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  1

Wszystko napisane przez Germanik

 1. Germanik

  Czy można ogrzać...

  A jeśli dom jest nowy? Wtedy się musi "ułożyć", osuszyć i osiąść. Dlatego podobno rachunki za ogrzewanie są dużo większe w nowych domach.
 2. I cała rodzina była szczęśliwa słuchając zadanego fragmentu symfonii?
 3. Bo to jest tak. W niektórych zawodach :bankowcy, handlowcy i pokrewne utarło się że garnitur a więc i krawat jest symbolem elegancji. Jest to taki mundur którego noszenie ma być oznaką szacunku dla klienta lub partnera z pracy. Wiele zawodów wywalczyło sobie wolność od tego stereotypu - najlepiej to widać na przykładzie informatyków. Ale oni tak jak naukowcy stworzyli własny stereotyp wyglądu. I właśnie - stereotyp. Ja sam pamiętam szok jaki zdarzyło mi się przeżyć zobaczywszy na ulicy mojego księdza katechetę w dzinsach. Było to coś tak dalece od biegającego od tego jak powinien wyglądać ksi
 4. Przecież ta łazienka jest genialna. Dużo przestrzeni oryginalne rozwiązania. Nie rozumiem skąd ta krytyka.
 5. Ma pan rację. Tylko powinno się je zamontować od razu przy budowie domu. Późniejsza wymiana może dużo więcej kosztować.
 6. Ktoś jeszcze to stosuje? Śmiech na sali
 7. Germanik

  schody

  one są jakieś takie... dla koneserów. Tradycjonaliści powinni ich unikać.
 8. Niby tak . Ale miska wisząca wydaje się mało stabilna.
 9. Pewnie można to zrobić na tej samej zasadzie co podłączenie do wyłącznika światła wentylatora. Szczegółów nie znam ale to nie powinno być trudne. Może być tylko problem jeśli nie mieszka pan sam. Mnie na przykład pomysły komunikacji miejskiej z muzyką puszczaną przez głośnik mocno irytują. Aona (komunikacja) co jakiś czas do tego pomysłu wraca.
 10. Bardzo dziwne. Ja pierwsze słyszę o ścianach z dziurami. Przsiągłbym że to niemożliwe. Jak widać jest tro możliwe. Tylko co za "fachowiec" namieszał?
 11. Nie zazdroszczę. Przecież ten rów biegnie prawie przez środek działki. Mam nadzieję że można coś z tym zrobić.
 12. Przepraszam. Pytam zupełnie bez pomyślunku. Jak na baterie to i na prąd. Chodzi m o to czy źródłem jej zasilania były baterie, akumulator czy może jeszcze coś?
 13. A jakie ona miała parametry? Sterowanie sterowaniem ale .. była na baterie? Czy na prąd?
 14. Faajnie. A odpadów uranowych lub chemicznych to przypadkiem na działce nie składują? Gdzieś czytałem że niektóre firmy zza granic dobrze płacą za składowanie. A Polska jest podobno jednym z ulubionych miejsc do składowania tego paskudztwa. Przynajmniej było tak parę lat temu.
 15. Według wszelkich praw na niebie i ziemi Entologia. Ale kto ich tam wie... tych naukowców.
 16. trzeba do tego jakąś pompę. Bo jak sięgać do zbiornika? Wiader nie polecam.
 17. Fajni sąsiedzi to skarb (a my się zmieniamy w odludków powoli)
 18. Jeśli ja wiem że może mi czegoś zabraknąć lub mogę się na coś rozchorować, to idę do sklepu lub decyduję się zaszczepić zanim może zmieni się w jest. Panikowanie nikomu jeszcze nie pomogło ale racjonalne działanie , i owszem
 19. Z wypowiedzi człowieka wynika że to on te butle taska więc ma rozeznanie. Może to są jakieś specyficzne butle?
 20. To dlaczego stosujący te metody mają pozwolenie na leczenie ludzi?
 21. Germanik

  drzwi wejściowe

  Pralka czy lodówka do fachowych tematów budownictwa nie należy. a ludzie poważnie o nich piszą tutaj. Też wydawałoby się temat na zupełnie inne forum.
×
×
 • Utwórz nowe...