Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 20.03.2020 We wszystkich kategoriach

 1. Zakładam nowy temat, coraz bardziej wydaje się, że koronawirus szybko nas nie opuści. Z początkiem marca koronawirus przybył do Polski i szybko zmienił nasze życie. Pierwsze informacje o tym wirusie były kłamliwe, oszukiwano nas, że to zwykła grypa sezonowa i że ona jest bardziej śmiertelna od koronowirusa. Badania mówiły o niecałej 2-procentowej śmiertelności. Obecnie wynosi ona 3,4 procent w skali globalnej. Tym samym koronawirus okazuje się bardziej śmiertelny niż grypa sezonowa, której śmiertelność – jak podaje WHO – wynosi ok. 1 proc. Tak się tu rozprzestrzenia
  1 point
 2. Widać w imię wiary cel uświęca środki .. Zastanawia mnie jedno ........jakie teczki ten h...j musi mieć na resztę swojej kliki że do tej pory jeszcze nie opuścił tego łez padołu .. To już nie jest klecha ....to jest taki nasz , tutejszy Capo di Tutti Capi Wstrętna , obleśna hiena ..
  1 point
 3. Nie wiem jak głęboko pod ziemią trzeba mieć zakopany szacunek do innych, żeby prosić ludzi o pieniądze w takiej sytuacji. Ludzie stracili źródło dochodu z dnia na dzień, a ten woła o kasę. Straszne.!
  1 point
 4. Oczywiście że nie każdemu. Chociażby dlatego potrzebna jest wizja lokalna. Gdyby wszyscy byli w takiej samej sytuacji, mieli takie same warunki do montażu, to nikt by nie robił wizji lokalnej, nic nie liczył itd. Jednakże generalnie widać to, że produkcja własnej energii jest dla ludzi z roku na rok coraz bardziej opłacalna i temu ciężko zaprzeczyć.
  1 point
 5. Guzik. To nie tak. Najpierw trzeba rozeznać czyje działki są po drodze. Bo największym problemem (najdłuższym czasowo) jest uzyskanie zgody sąsiadów na przeprowadzenie linii. To wydłuża procedury. To już nie działa. Zbyt tanie. W każdym razie 150 czy 1000 metrów, to jest jeden projekt i takie same procedury. Ale ilość działek po drodze i podpisy właścicieli, to jest więcej niż połowa czasu.
  1 point
 6. Co dwie minuty ktoś umiera według moich wyliczeń......
  0 points
 7. Włochy podały statystyki Przez dobę nowych zarażonych mają 5,986 osób. Zmarło przez 1 dobę 627 osób. Dramat!
  0 points
 8. Na stronie głównej fajnie się zmienia ile ludzi kupiło dzisiaj telewizory https://www.worldometers.info/pl/ Ale najszybciej zmienia się liczba wydanych pieniędzy na fajki i..........narkotyki! Zobaczcie jak to tam zapierdziela!
  0 points
 9. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków, w Ojczyźnie i poza jej granicami, Radia Maryja i Telewizji Trwam. (...) Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o nasze istnienie. (...) Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomo
  0 points
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...