Skocz do zawartości

OKIENNICE DREWNIANE


Recommended Posts

Chciałabym zamontować w nowo budowanym domu okiennice drewniane częściowo z mechanicznym /na korbę/ otwieraniem, a częściowo za pomocą siłownika elektrycznego.
Czy ktoś ma zamontowane takie okiennice u siebie?
Jaki jest koszt 1 m2 plus ewentualne akcesoria /silnik, korba, okucia/?
Czy macie jakieś linki do producentów lub po prostu nazwy firm produkujących. Z góry dziękuje i czekam na informacje. pozdrawiam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
[quote name='emiplus' date='23 04 2009, 21:06 ' post='46146']
Fajnie, że można liczyć na Wasze info icon_smile.gif) Mimo to, nie poddaję się i wierzę, że kiedyś ktoś coś napisze icon_smile.gif)


...też chciałabym mieć okiennice, ale jak rozglądam się wokół, to widzę głównie rolety. ciekawe dlaczego?
pozdrawiam ciepło
Link do komentarza
Cytat

Chciałabym zamontować w nowo budowanym domu okiennice drewniane częściowo z mechanicznym /na korbę/ otwieraniem, a częściowo za pomocą siłownika elektrycznego.
Czy ktoś ma zamontowane takie okiennice u siebie?
Jaki jest koszt 1 m2 plus ewentualne akcesoria /silnik, korba, okucia/?
Czy macie jakieś linki do producentów lub po prostu nazwy firm produkujących. Z góry dziękuje i czekam na informacje. pozdrawiam :icon_biggrin:

 

 


ja się nigdzie nie spotkałem z montażem okiennic na napęd elektryczny, zresztą nie widzę jakoś łatwego ich zamontowania, może chodzi Tobie o rolety drewniane napędzane elektrycznie i na tzw korbę?

wracając do tematu nie pozostaje tobie nic innego jak szukać tanich instalatorów czy firm pośredniczących w sprzedaży gdyż tam będziesz miała zapewne większe rabaty niż próbując bezpośrednio szukać u producentów. Podobne sytuacje przerabiam z innymi materiałami i za każdym razem wykonawcy moi mają większe rabaty niż ja więc nawet już nie idę i nie targuję się ale oczywiście staram sie mieć wiedzę co i po ile jest żeby nie być naiwniakiem i nie płacić podwójnie

 

 

Link do komentarza
Nie wiem czy mogę Ci podać adres strony internetowej gdzie są pokazane różne możliwości otwierania i zamykania okiennic, bo będzie to reklama firmy i mogę dostać ostrzeżenie od moderatora:)
Wpisz w google "okiennice olsztyn" - będzie tam 4-ta strona od góry dotycząca okiennic, akcesoriów, okuć. Znajdziesz tam automaty do okiennic /pokazane wszystko na załączonym na stronce filmiku/, systemy korbowe na fotkach, realizacje itp.

Mi chodzi, żeby ktoś, kto coś takiego u siebie zrobił, powiedział mi: Jaki jest koszt 1 m2 plus ewentualne akcesoria /silnik, korba, okucia/?
Czy macie jakieś linki do producentów lub po prostu nazwy firm produkujących. Ja mam kilka namiarów, ale zbieram informacje, żeby nie przepłacić i dobrze wybrać icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...