Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

2 godziny temu, zenek napisał:

aczkolwiek 1 rok - to dla mnie świeży dom - w sam raz na pojawianie się takich objawów pracy konstrukcji 

 

Jakiej pracy konstrukcji?

Konstrukcja powinna pracować równomiernie a pojawienie się takiego pęknięcia lecącego przez cały narożnik świadczy o słabości konstrukcji.

Bo to znaczy że jedną stroną fundament osiada mocniej niż w innym miejscu.

Oczywiście nie jest to groźne dla stabilności całego układu, no raczej, ale tak nie powinno być i tyle w temacie.

Jak to jest normalne to znaczy że teraz robi się fundamenty na styk, bez odpowiednio dużej tolerancji.

Wiadomo, większe zabezpieczenia więcej kosztują.

 

 

 

demo

demo

2 godziny temu, zenek napisał:

aczkolwiek 1 rok - to dla mnie świeży dom - w sam raz na pojawianie się takich objawów pracy konstrukcji 

 

Jakiej pracy konstrukcji?

Konstrukcja powinna pracować równomiernie a pojawienie się takiego pęknięcia lecącego przez cały narożnik świadczy o słabości konstrukcji.

Bo to znaczy że jedną stroną fundament osiada mocniej niż w innym miejscu.

Oczywiście nie jest to groźne dla stabilności całego układu, no raczej, ale tak nie powinno być i tyle w temacie.

Jak to jest normalne to znaczy że teraz robi się fundamenty na styk, bez odpowiednio dużej tolerancji.

Wiadomo, większe zabezpieczenia więcej kosztują.

demo

demo

1 godzinę temu, zenek napisał:

aczkolwiek 1 rok - to dla mnie świeży dom - w sam raz na pojawianie się takich objawów pracy konstrukcji 

 

Jakiej pracy konstrukcji?

Konstrukcja powinna pracować równomiernie a pojawienie się takiego pęknięcia lecącego przez cały narożnik świadczy o słabości konstrukcji.

Bo to znaczy że jedną stroną fundament osiada mocniej niż w innym miejscu.

Oczywiście nie jest to groźne dla stabilności całego układu, no raczej, ale tak nie powinno być i tyle w temacie.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...