Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Kurz i... już! Poremontowe porządki prostsze niż kiedykolwiek z systemem Kobold


Recommended Posts

Kurz poremontowy, który osiadł na każdym milimetrze mieszkania, schował się w najmniejszej szczelinie i który potrafi nadal pojawiać się nawet po kilku generalnych sprzątaniach - brzmi znajomo dla każdego, kto kiedykolwiek remontował swoje cztery kąty. Jak pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń po remoncie i pyłu, który pomimo starań stale powraca? Tu potrzebny jest sprzęt do zadań specjalnych! Sprawdź jaki!


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/salon/porady/110186-kurz-i-juz-poremontowe-porzadki-prostsze-niz-kiedykolwiek-z-systemem-kobold

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Trzeba by dowiedzieć się dokładnie co masz tam za pakiet szybowy:   pakiet szybowy jednokomorowy – składający się z dwóch tafli szkła (Float oraz Termofloat), ramki dystansowej oraz gazu szlachetnego argon, wypełniającego komorę pomiędzy szybami pakiet szybowy dwukomorowy – składający się z trzech tafli szkła (1x Float oraz 2x Termofloat), ramek dystansowych oraz gazu szlachetnego argon, wypełniającego dwie komory pomiędzy szybami pakiet szybowy trzykomorowy – składający się z czterech tafli szkła (1x Float oraz 3x Termofloat), ramek dystansowych oraz gazu szlachetnego krypton, wypełniającego trzy komory pomiędzy szybami.
    • On nie rozumie jednego, jak pozornie zaoszczędzi na komforcie dla kur, to straci i w jajach jak ma nioski  i przyroście masy jak kury do tuczu. Tu na przykładzie malutkiego kurnika  widać efekty.  
    • Witam, mam problem z wyciszeniem okien w mieszkaniu. Przez zamknięte okna słychać sąsiadów normalnie rozmawiających na swoim balkonie. Wieczorem, nawet z balkonu oddalonego 40 metrów. Sąsiad rozmawiając na balkonie pode mną potrafi mnie zbudzić (przez zamknięte okna!).   Prośba o podpowiedzi, gdzie jeszcze mogę szukać rozwiązania, co jeszcze sprawdzić, wymienić?   Poniżej kilka informacji, które mogą pomóc w diagnozie: - budynek jest w kształcie litery U   - moja sypialnia ma 2 wysokie okna od wewnątrz, w samym rogu   - w innych pomieszczeniach wydaję się być mniejszy problem, ale nadal, te same okna - 2 piętro z 4 - nowe budownictwo - okna firmy Siegenia - na gwarancji fachowiec poprawił sytuację o 50%   - ponoć była jakaś japa, ale wymienił plastiki, uszczelkę i ustawiał te okna prawie 1,5h - wywietrzniki wypchałem watą węglową, prawie szczelnie - dowiedziałem się już, że mógłbym wypchać wywietrzniki gąbkę otwartokomórkową, ale nigdzie takiej nie znalazłem
    • Są łaźnie "na podczerwień.  Ściany zimne, a ciałko podgrzewa . Cuda  panie. No może jeszcze fizyka ?
    • Otóż to, kwestia tylko co się napromieniowuje a co nie. Przewodnik tak, izolator pewnie w ogóle, czyli załóżmy oczywiście tylko w teorii, mam pokój obity cały styropianem w środku, nie mam w nim żadnych mebli czy innych np metalowych gadżetów, które mogłyby się cieplnie napromieniować. Czyli w praktyce w tej sytuacji takie ogrzewanie w ogóle nie działa. Dlatego najlepszym właśnie przykladem jest kordła, bo jest izolatorem i pod nią jest zimno. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...