Skocz do zawartości

TIGRA - problem z podciąganiem kapilarnym?


Recommended Posts

Zastanawiam się nad wyborem pokrycia dachowego dla mojego nowego domu. Moją uwagę zwróciła blachodachówka TIGRA z blachy stalowej ocynkowanej od Blachy Pruszyński. Niestety, natrafiłem na doniesienia w internecie o potencjalnych problemach z podciąganiem kapilarnym w tym produkcie.

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z TIGRA i może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

Link do komentarza
7 godzin temu, wworonin napisał:

Zastanawiam się nad wyborem pokrycia dachowego dla mojego nowego domu. Moją uwagę zwróciła blachodachówka TIGRA z blachy stalowej ocynkowanej od Blachy Pruszyński. Niestety, natrafiłem na doniesienia w internecie o potencjalnych problemach z podciąganiem kapilarnym w tym produkcie.

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z TIGRA i może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

Chyba z kondensacją pod blachą.

Link do komentarza
Dnia 12.04.2024 o 15:59, retrofood napisał:

 

Przez blachę??? Napisz coś więcej.

No, że podobno przez blachę właśnie ... nie znam więcej szczegółów, nigdzie o tym nikt nie napisał, może ktoś od Pruszyńskiego się wypowie, bo jeśli jest problem to powinni wiedzieć z czym konkretnie. Może to tylko jakieś plotki, ktoś sieje zamęt. 

Link do komentarza

Dzień dobry,
 

Dotarły do nas informacje, głównie z grup dyskusyjnych, dotyczące szczelności dachów z zamontowaną blachodachówką panelową. Pragniemy jednoznacznie podkreślić, że montaż przeprowadzony zgodnie z instrukcją gwarantuje pełną szczelność dachu, a problemy polegają na nieodpowiedniej kolejności układania paneli.

W trosce o Państwa komfort i spokój, przygotowaliśmy film instruktażowy prezentujący krok po kroku prawidłowy montaż blachodachówki panelowej na przykładzie blachodachówki TIGRA. Film przedstawia 4 różne metody prawidłowego montażu, a także sposób, który może prowadzić do problemów ze szczelnością.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego, 4-minutowego filmu, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

 

Link do komentarza
6 godzin temu, retrofood napisał:

 

To się jednak nieco (:takaemotka:) różni od podciągania kapilarnego. 

Jak zwał tak zwał ... różnie o tym na grupach na facebooku pisali ... że przecieka ... że występuje podciąganie ... chcę mieć szczelny dach, a nie rozważać jakie zjawisko w danym miejscu wystąpiło.

7 godzin temu, Ekspert Pruszyński napisał:

Dzień dobry,
 

Dotarły do nas informacje, głównie z grup dyskusyjnych, dotyczące szczelności dachów z zamontowaną blachodachówką panelową. Pragniemy jednoznacznie podkreślić, że montaż przeprowadzony zgodnie z instrukcją gwarantuje pełną szczelność dachu, a problemy polegają na nieodpowiedniej kolejności układania paneli.

W trosce o Państwa komfort i spokój, przygotowaliśmy film instruktażowy prezentujący krok po kroku prawidłowy montaż blachodachówki panelowej na przykładzie blachodachówki TIGRA. Film przedstawia 4 różne metody prawidłowego montażu, a także sposób, który może prowadzić do problemów ze szczelnością.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego, 4-minutowego filmu, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

 

Dziękuję za odpowiedź, film wszystko wyjaśnia. Widać nie każdy sięga przed montażem do instrukcji ...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...