Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Marka KRISPOL wprowadza do oferty bramę garażową z pakietem PREMIUM


Recommended Posts

Brama garażowa to jeden z najważniejszych elementów zabezpieczających budynek i prywatność jego lokatorów. To, na jaki model zdecyduje się inwestor, ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, komfortu i estetyki jego domu. Warto poświęcić więc czas na dokładne przeanalizowanie dostępnych na rynku opcji i wybranie rozwiązania, które łączy w sobie wiele zalet.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/garaz/aktualnosci/109005-marka-krispol-wprowadza-do-oferty-brame-garazowa-z-pakietem-premium

Link do komentarza
Komentarz dodany przez Piotr:
O ile jestem zadowolony z bramy firmy Krispol, o tyle mam poważne zastrzeżenia odnośnie możliwości ewntualnego serwisu czy naprawy. Być może, jest to obserwacja regionalna, ale miałem poważny problem w uzyskaniu pomocy w naprawie bramy (po 8 latach eksploatacji). Sam problem okazał się raczej prosty do rozwiązania, ale cały proces szukania serwisanta, przypominania, się czekania ponownego, czy wreszcie usiłowania uzyskania wsparcia od producenta, trwał ponad rok. Generalnie, firmy instalacyjne dużo chętniej witają nowego klienta, niż zgłoszenie naprawy (nawet pogwarancyjnej). Dla porównania, gdybym kupił nową bramę z montażem, miałbym ją już w ciągu 3-4 tygodni. Może by się przydała jakaś opieka producenta?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...