Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Zostaw na noc w łazience. Wyłapie rybiki z całego domu


Recommended Posts

Rybiki, to niewielkie, ale szybkie i zwinne owady, które mogą stać się uciążliwym problemem. Lubią się osiedlać w ciepłych i wilgotnych miejscach, gdzie znajdują dobre warunki do rozmnażania. Ich obecność jest irytująca i są trudne do wyeliminowania, ale istnieją skuteczne metody, które pomogą się ich pozbyć.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/108127-zostaw-na-noc-w-lazience-wylapie-rybiki-z-calego-domu

Link do komentarza

Czytam ten artykuł o rybikach i nie mogę uwierzyć, jakie są obleśne :/ że też takie małe stwory mogą być takie upierdliwe. Nigdy nie miałem problemu z rybkami w domu, ale teraz przynajmniej wiem, co robić, jeśli się pojawią.

Rybiki to na pewno problem, zwłaszcza w wilgotnych i ciepłych miejscach. Nie wyobrażam sobie, jak denerwujące musi być próbowanie pozbycia się ich. Te domowe sposoby, jak olejki czy kwas borowy, brzmią jak dobre rozwiązania na początek. Ale jeśli problem jest poważny, to chyba najlepiej zadzwonić po profesjonalistów, żeby pomogli.

Również zwrócenie uwagi na utrzymanie wilgotności w pomieszczeniach i sprzątanie resztek jedzenia wydaje się bardzo mądrym podejściem do zapobiegania powrotowi rybików. Dzięki za te rady, na pewno będę teraz bardziej ostrożny, żeby nie dać rybikom szansy!

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...