Skocz do zawartości

Jak wyremontować komin ponad dachem?


Recommended Posts

Wystająca ponad dach cześć komina najszybciej ulega uszkodzeniom, gdyż jest bezpośrednio narażona na działanie czynników atmosferycznych, a użyte do jej budowy materiały nie zawsze są odpowiedniej jakości. Proces niszczenia w tradycyjnych kominach murowanych przyspiesza przenikanie agresywnych produktów spalania zawartych w dymie, spalinach czy w wyniku kondensacji pary wodnej. Uszkodzenia powierzchniowe dość łatwo można naprawić, ale poważniejsze zniszczenia wymagają postawienia nowego zakończenia komina.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/instalacje/baza-wiedzy/50559-jak-wyremontowac-komin-ponad-dachem

Link do komentarza
Gość Przybyła kominy

Najczęściej robi się to co widać a środek czyli tam gdzie jest najbardziej narażony zostaje nie ruszony warto wykonywać szlamowanie lub frezowanie i montaż wkładu. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Mam nieodparte wrażenie, że Gaweł, który wczoraj zabłysnął tu wyjątkowym ordynarnym chamstwem (musiałam usunąć wpisy) jest najbardziej niezadowolony z ubiegłorocznego pobytu. No i oczywiście Ty, Swierol. Zauważam, że jesteście w bardzo zażyłym kontakcie z Gawlem i następuje wzajemne nakręcanie się.    Oczywiście, nie wszystko było tam idealnie. Jednakże cofnęłam się do podziękowań i komentarzy po ubiegłorocznym zlocie i nie zauważyłam skarg, a tylko pozytywne ciepłe emocje i radość po spotkaniu.   Postanowiłam usunąć wpisy Gawła, bo były nie tylko chamskie, ale występowały w nich również groźby. Znam Gawła, Swierol zdecydowanie dłużej,  niż Ty, więc nie pouczaj mnie, bo nie wiesz  o czym mówisz.      W moim pokoju też było wszystko w porządku.    Złoty organizowane są tutaj od kilkunastu lat. Początkowo nawet dwa, trzy razy w roku. W różnych miejscach kraju.  Warunki były przeróżne, jednak nikt nigdy się nie skarżył, bo jedziemy tam dla ludzi I atmosfery, a nie wygód.  I tak to zostawmy.  Nie chcesz jechać, to nie jedź. Proste.   
    • Ale dokopać temu komu się chce potrafisz- Gaweł został zbanowany za brzydkie słowa i groźby- tak myślę- można było na samym początku normalnie napisać nie podoba się nam miejscówka może gdzieś indziej i nie byłoby tego syfu który się wylał- szkoda że ta Wasza odwaga do tego się sprowadziła…. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    • Nie organizuje bo nie lubię i nie potrafię.  Kilka osób narzeka ze na tegoroczny zjazd zapisało się tak mało osób.  Gaweł za zasugerowanie dlaczego został zbanowany i wyrzucony z forum. Swoją drogą to kuriozalne że widzi mi się jednej osoby determinuje cały układ forum-taki prywatny folwark.  Szkoda że wszystkie jego posty (i Twoje też) zostały usunięte. Im dłużej takie osoby będę „moderowały” tym szybszy koniec koniec tego forum.  Ja się odezwałem to też nie dobrze. Zrób zlot jeszcze w przyszłym roku w Martynce a wystarczy jeden pokój. pozdrawiam i bawcie się dobrze.
    • Swierol potrafisz zorganizować to czemu się za to nie wziąłeś??!! Czemu teraz nagle coś komuś nie pasuje i to komuś kto w ogóle się nie zapisał- odwagą pisałeś wcześniej??!! Raczej marudzenie dla zasady i dokopywanie temu kto chce się tym zająć i robi to a jeszcze jest posądzany o zarobek!!! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    • Nie szarą taśmą, tylko lepiej tą srebrną, naprawczą...   Wyobrażam sobie co za parę lat znajdzie się za tą "ścianką"
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...