Skocz do zawartości

Historia edycji

bobiczek

bobiczek

7 godzin temu, podczytywacz napisał:

Oddać do serwisu podkaszarek - oni to zrobią (chyba...) profesjonalnie...

 

Zapomnij.

Kiedyś podjechałem z kosiarką swoją (Alko) do serwisu kosiarek - to mi powiedział "Pan serwisant" z takim sarkazmem w głosie, że "takiej chińszczyzny u nas nie robimy"
Ta chińszczyzna pomimo dziur w obudowie, paliła i chlastała z nowym nożem do zeszłego roku.
18 lat.
Bo miała solidny u góry wkręcony Briggs & Stratton.
Nowa tegoroczna z napędem, mulczowaniem i resztą bajerów fajna - ale jednostka ta sama :)
I na pewno nie trafi do tego serwisu.
Dla zasady i dlatego że mnie urazili i zgniewali  :)

3 godziny temu, vlad1431 napisał:

Pod warunkiem że w ogóle jest. 
 

 

Też wątpię czy takie taniochy zaopatrzyli

bobiczek

bobiczek

6 godzin temu, podczytywacz napisał:

Oddać do serwisu podkaszarek - oni to zrobią (chyba...) profesjonalnie...

 

Zapomnij.

Kiedyś podjechałem z kosiarką swoją (Alko) do serwisu kosiarek - to mi powiedział "Pan serwisant" z takim sarkazmem w głosie, że "takiej chińszczyzny u nas nie robimy"
Ta chińszczyzna pomimo dziur w obudowie, paliła i chlastała z nowym nożem do zeszłego roku.
Bo miała solidny u góry wkręcony Briggs & Stratton.
Nowa tegoroczna z napędem, mulczowaniem i resztą bajerów fajna - ale jednostka ta sama :)
I na pewno nie trafi do tego serwisu.
Dla zasady i dlatego że mnie urazili i zgniewali  :)

3 godziny temu, vlad1431 napisał:

Pod warunkiem że w ogóle jest. 
 

 

Też wątpię czy takie taniochy zaopatrzyli

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Do nas na magazyn przyjeżdżają worki 25kg z Włoch z mąką, też wystają poza paletę, prawie wszystkie rozerwane, więc to raczej przy za/rozładunku. Ale w trakcie jazdy też mi się wydaje takie delikatne bloczki spokojnie mogą popękać. Także towar prawie jak ze szkła. Przy wjeżdżaniu paletami na naczepę czy standardową ciężarówkę miejsca między paletami zostaje kilka centymetrów, także mało prawdopodobne, żeby taki towar dojechał cały. Najważniejsze, że po zgłoszeniu Redakcji jest natychmiastowa reakcja. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Ok dzięki. Jutro wstawię fotkę.
    • Uff, jak się cieszę, że postawiłeś tą kropkę pod koniec, bo bym się udusił. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć jak to wygląda kupiłem gotowy projekt a w nim są ściany fundamentowe żelbetowe odałem go do aranżacji bo działka jest trochę krzywa i mają być fundamenty schodkowe tylko że nie ma tam napisane w którym miejscu ma być uskok jest tylko mniej więcej narysowane i tak się zastanawiałem jak to ma wyglądać i jeszcze jedno a propo ścian zalewanych jak chciałbym robić z bloczków szalunkowych to pójść jeszcze raz do projektanta i powiedzieć by zmienił to jeszcze zmienił czy z kierownikiem budowy takie żeczy ustalać bo słyszalem że tak podobno można Z góry dziękuję za pomoc. I jeszcze jedno mama zamiar sam stawiać dom więc wszystkie wskazówki mile widziane miałem trochę styczności z budowlanką ale nie jestem osobą zaawansowana 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...