Skocz do zawartości

Odrolnienie działki 4,2 ha


Recommended Posts

Dzień dobry, 

 

Chciałbym przekształcić działkę rolną na budowlaną 4,2 ha. Następnie podzielić na 22 działki po niecałe 2000 mkW . W urzędzie gminy Lubień Kujawski, Pani urzędniczka powiedziała że muszę złożyć Kartę informacyjna przedsięwzięcia jakbym BUDOWAŁ tam 22 budynki. I zaczynają się schody..Decyzja środowiskowa, uzupełnienia do karty informacyjnej. Ile będzie chodników, parkingów, jakie chronione gatunki zwierząt. Wydaje mi się to mało logiczne. Brak MPZP. Klasa ziemi IV, V, nieużytki i pastwiska. 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Froniu EF napisał:

 Wydaje mi się to mało logiczne. 

 

Już niejeden raz pisałem, że oczekiwanie logiki od urzędników jest nieporozumieniem. Urzędnicy nie są od logiki. Urzędnicy są od przestrzegania paragrafów. I udowadniania swojej niezbędności w urzędzie. A więc gdyby było prosto, to potem byś gardłował, że urzędnicy byli niepotrzebni. Dlatego oni Ci udowodnią, że się mylisz. I bez nich sobie nie poradzisz.

 

PS. Pracowałem kiedyś w urzędzie, znam to z autopsji. 

Link do komentarza

Tak jak mi kiedyś młoda dama w wydziale komunalnym powiedziała, że nie będzie się w Urząd Skarbowy bawić i nie przyjmie zgłoszenia odbioru gabarytów, bo mamy śmieci nie zapłacone. Miałem jej powiedzieć, że ma tyle do gadania co żyd za okupacji. Ale naczelnikiem tego wydziału jest sąsiad, równy chłop i siary robić nie chciałem. Za to bratowej jeden dzień po terminie już zgłoszenia w ogóle nie przyjeła, pomimo tego że bratowa dogadała się z firmą, że przyjadą bez problemu. Tą młodą damę trzeba byłoby tak porządnie wygrzm.... to może przeszła by jej ochota na zabawę w Urząd Skarbowy. A u Ciebie autorze skąd wiesz, może na tym pastwisku pasą się jakieś właśnie zagrożone gatunki. Ciekawe jaka instytucja się takimi gatunkami zajmuje. Może Greenpeace? Trzeba tylko subskrypcję za 500zł miesięcznie u nich wykupić, to oni się zajmą.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...