Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Wystające rury co spod wylewki


Recommended Posts

Witam wszystkich i proszę o pomoc. 

Wylewka wykonana bezpośrednio na stropie i folii (bez styropianu, gdyż nie było możliwości umieszczenia go). Oglądając wylewki po wykonanych pracach, zauważyłem, że coś czerwonego prześwituje w rogu pomieszczenia. Zacząłem w tym grzebać i wygrzebałem taki oto ,,skarb,,. Po rozmowie z ,,wylewka razem,, okazało się, że akurat w tym rogu strop był trochę wyżej, a żeby było ,,oko,, to i wylewka poszła cieńsza. Oczywiście ,,po co żeś pan grzebał,, i standardowe ,,panie położysz gompke, panel i będzie git,,. Co ja mam z tym teraz zrobić? Pomóżcie.

 

IMG_20210909_142738.jpg

Link to postu

To nie jest podłogówka tylko jakieś tam prowadzenie rur? Jeśli tak to bym to uzupełnił jakąś zaprawą reperacyjną i wypoziomował pod panele. Jeśli na to pójdą płytki to klej powinien wyrównać. Sprawdzałeś poziom tej podłogi. Jeśli to taki spec, to nie ma pewności, że tam nie ma spadku lub zagłębień.

Link to postu

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Nie, to nie jest podłogówka, po prostu rury od grzejników🙂. Strop był w tym miejscu wyżej, i dlatego tak wyszło. Co do wylewki, to gdzie nie przyłożę łaty, tam jest idealny poziom. Nie ma się do czego przyczepić. W tym miejscu będą panele.

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...