Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Mozaika Artystyczna z kamieni naturalnych w mieszkaniu??

Recommended Posts

Cytat

Mozaika antyczna różni sie wieloma cechami od współczesnej. Poza tym w bizancjum głownie stosowano szklo kamien również ale rzadziej . Dzieki temu ze jest ich tak duzo to można sobie powybierac. icon_smile.gif co sie komu podoba icon_smile.gif
np tutaj masz nowoczesna.....

Genialne icon_biggrin.gif
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Gdzie tylko masz ochote icon_smile.gif i pomysł na scianach na posadzce nawet na samochodzie icon_smile.gif

Mozaika na samochodzie odpada. Nawet jakby taki pomysł potraktować poważnie to samochód jest nierówny i się przemieszcza. Tego mozaiki nie lubią.
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Witajcie ponownie.
Jeśli interesuje was kamien naturalny i wyroby z niego oczywiscie z dobra porada fachmanów to polecam taki portal jak www.twujkamieniarz.pl ostatnio mialem z nimi stycznośc i byli całkiem do rzeczy.
Pozdrawiam

Siemka.Ta strona nie działa i chyba przez ó czyli o się pisze.? icon_sad.gif
Cytat

No nie do konca. Jak mozaje zamontuje sie na odpowiednim kleju to nic jej nie ruszy chyba że młotkiem icon_smile.gif
W planach mamy pomysł wykleic calego maluch w mozaice z kamienia naturalnego icon_smile.gif
Pozdrawiam

Siemka.Ciut ciężki taki pojazd.Oprócz mozaiki masz jakieś ciekawe rzeczy z kamienia? icon_biggrin.gif
Witka. mola autko nie było by tak bardzo cieżkie to sa cieniutkie kamyczki icon_smile.gif Ale i tak brak czasu nie pozwala na realizacje tego wspaniałego pomysłu icon_biggrin.gif

Bryskin nie wiem własnie co sie z nimi dzieje strona im padła a jak firma stoi to nie mam bladego pojęcia icon_sad.gif

xpektor dlaczego Ci sie nie podoba?? Opowiedz nam o tym icon_smile.gif albo opowiedz co widziałeś.

Pozdrawiam
Cytat

Siemka.Mozaika się nie podoba ?Może zazdrość ?Całuski icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Zazdrość to się nikomu nie podoba. A mozaika? Zależy czyj projekt i kto układał. Bywają tak paskudne że śmierć w oczach. Te powyżej są całkiem, całkiem icon_biggrin.gif
  • 3 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
Cytat

gdzie można taką mozaikę sobie ułożyć?

Cytat

Gdzie tylko masz ochote i pomysł na scianach na posadzce nawet na samochodzie

Moje mozaiki (jak można tak nazwać moją dłubanine) stosuje do zdobienia takich oto przedmiotów

DSC01446.jpg

lub

DSC01446.jpg

To takie moje dwa przykłady.
  • 2 tygodnie temu...
Witam. Szperając po necie można wyszukać wiele przykładów mozaiki. Ja kiedyś wyszperałem takie oto przykłady z Australii... nie jest to kamień ale...

to mnie urzekło to jak fajnie można doborem kolorystyki przyciągnąć uwagę oglądającego, ja patrząć na tą mozajkę w pierwszej kolejności widzę te zielone oczy
http://www.mosaics.com.au/Assets/Angelina.jpg

albo to kolorowe aż w oczy razi
http://www.mosaics.com.au/Assets/goanna-mosaic-art-table.jpg
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam
Mam Wiadomość dla mozaiko ludzi przewijających się w tym wątku

Społeczność mozaikowa łączy się !!!!
Powstał portal tylko i wyłącznie dla osób tworzących mozaik w Polsce.
link http://nasze-mozaiki.ning.com/

Zapraszam
Wyślij emila na karwat.mozaika@gmail.com a otrzymasz zaproszenie do naszej społeczności.

Warunkiem dołączenia do naszej społeczności jest bycie zapalonym mozaicystą, mozaikarzem, mozaistą

Pozdrawiam
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie ma być wpuszczana w ziemię, a teren przed wykonaniem ogrodzenia winien być wyrównany. Jeśli chciałeś, by fachowcy robili za spychacze, trzeba było się z nimi umówić. Ja nie słyszałem, żeby w zakres wykonania płotu wchodziło również równanie terenu.   PS. A fachowców od ogrodzenia trzeba pilnować. Moja sąsiadka nie pilnowała, to jej "zjechali" z granicy działki prawie metr. Na jej stronę. Czyli moja działka się powiększyła. Wściekła jest za to na mnie, ale co ja winien? Mnie też nie było.  
    • Te obrzeża są tak delikatne, że wystarczy je puścić z 5 cm na ziemię i są w dwóch kawałkach. Nie ma potrzeby ich wkopywać w ziemię, ale lepiej dla nich żeby nie były w powietrzu. A fachowiec co chce to mówi, tak zrobił, bo mu tak pasowało. Po co w ogóle ogrodzenie jak gadzina przechodzi gdzie chce. Kot i tak takie ogrodzenie przeskoczy bez problemu, ale po co się ma wysilać, jak przechodzi sobie pod płotem. Dlatego ja żadnego fachowca nie zostawie samopas, bo nawet w linii prostej nie umie ogrodzenia zrobić. Teraz już po ptakach. Fachowcy od okien skończyli kiedyś u mnie o 23:30 w sobotę i jak trzeba było poprawić, to poprawił i skończył o 23:45. Ale to byli ludzie z polecenia od samego vice prezesa. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Witam mam pytanie. W ostatnim czasie zostało wykonane u mnie ogrodzenie panelowe z podmurówką z płyty. Zostało zrobione to pod moją nieobecność i mam wątpliwości co do fachowości usługi. Mianowicie mogę się mylić ale wydaje mi się iż ta płyta powinna być trochę wpuszczona w ziemię nie wsadzona tylko w osadzenia słupków. Sąsiad ma teren podniesiony i trawę z rolki dzięki czemu woda spływa do mnie, do tego koty bez problemu przechodzą na moją stronę korzystając z luk i mają u mnie wychodek na działce. Fachowiec stwierdził że się nie wpuszczą podmurówki w ziemię tylko teraz trzeba na wieźć ziemi i zasypać luki. Jak wygląda to okiem fachowców dodam jeszcze że panele nie są w linii tylko jak leciało 
    • Witam Panowie mam do Was pytanie, otóż w miejscach gdzie mam ustawione meble, podłoga opadła mi o 1-2mm, a gdzie nigdzie nawet 3-4mm. Winny jest podkład zastosowany przez Pana który układał mi panele w domu, mianowicie jest to ta bardzo męka pianka z folią 3mm + panele 12mm weninger. Pomimo że panele w miejscach gdzie stoją meble opadły względem zamontowanych listew przypodłogowych i powstały nieładne szpary to do tego idąc w niektórych miejscach panele cały czas strzelają. Niestety zaufałem fachowcowi i teraz jest zrobione jak jest - niestety. jeżeli chodzi o to strzelanie paneli to się do tego przyzwyczaję, gorzej wyglądają te szpary między panelami a listwa przypodłogową (zdjęcia w załączniku). Chciałbym się Was poradzić czy mogę jakoś te szpary wypełnić ? np. czy mogę łączenia między podłogą a listwą przypodłogową wypełnić warstwą białego silikonu ? Czy takie rozwiązanie nie kolidowało by z uszkodzeniem paneli w dłuższej perspektywie czasu ? Bo czytałem ze jest to podłoga pływająca i panele zimą/latem mogą się rozszerzać i kurczyć, chociaż jest to mieszkanie w bloku na trzecim piętrze i tutaj raczej temperatura jest stała. Tak czy siak wolałbym dopytać kogoś kto się na tym zna. Także wszystkim dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.. Pozdrawiam. https://zapodaj.net/42853a5255aa9.jpg.html https://zapodaj.net/d5dd70fb56308.jpg.html https://zapodaj.net/d9055ff23cd73.jpg.html https://zapodaj.net/4a1d807c30086.jpg.html
    • Więc zerknij jaka pracownia projektowa go opracowała, a następnie wyszukaj ją w internecie. Większość pracowni na swojej stronie www podaje wykaz projektantów w poszczególnych okręgach, którzy są upoważnieni do wprowadzania zmian adaptacyjnych. Poszukaj jakiegoś blisko Ciebie, żeby był łatwy kontakt.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...