Skocz do zawartości

Garda

Uczestnik
 • Posty

  136
 • Dołączył

 • Ostatnio

Garda's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Opowiadał mi znajomy że sprzęt elektroniczny od czasu do czasu przechowuje prąd. Z kontaktu wyłączony a w przewodach hula. Jaki może być mechanizm powstawania takich anomalii?
 2. Czy któryś z panów specjalistów może objaśnić czemu?
 3. No to mają atom w powietrzu i eternit na dachach. A co dodają do pożywienia?
 4. Coś tu mi pachnie insynuacją. ........... A z jednym się wszystko wszystkim nie może kojarzyć bo postępu technicznego by nie było. (Chyba że masz dowody że Kopernik była kobietą. ).
 5. Pracowni, zbrojowni, lodowni... i wszędzie są kominy. Bardziej jednak chodziło mi o wykorzystanie z zyskiem dla dochodu narodowego niż o proste spalanie
 6. Kolczyki niekoniecznie jeśli sypialnia jest męska. Wtedy to raczej na haczyki do ryb.
 7. Zaraz powiesz że chcesz też lustro na suficie.
 8. Jeśli sypialnia jest rozsądnych rozmiarów to jak najbardziej. A co sądzicie o łóżku z baldachimem? Nie żartuję, naprawdę chodzi za mną taki pomysł tyle że do tego potrzebna jest sypialnia ponad 40 m i wysoka na jakueś 4.
 9. Jeśli mówimy o wałach kojarzą mi się Wały Jagiellońskie a te jako sposób wyrównywania asfaltu to koncepcja rodem z Mrożka. Przy okazji: pogratuluj mężowi perspektywicznego myślenia. A dlaczego wałkiem sie nie da? Ściany właśnie wałkiem malujemy ostatnio.
 10. Dobrze wykonany dom wytrzymuje (poprawka - wytrzymywał) wiatry jakie wiały u nas dotychczas. Teraz to się powoli zmienia. Przeczytałam o ścianach że pękły i poszłam tym tropem. Skoro były niedoróbki to sprawa wygląda inaczej. Czy w takim wypadku ekipę "która nie wiedziała co robi" można obciążąyć finansowo?
 11. Garda

  Jak wyciszyć sufit?

  Lepiej coś na uspokojenie. taniej i starczy na dłuugo.
×
×
 • Utwórz nowe...