Skocz do zawartości

Budowa wiaty garażowej krok po kroku


Recommended Posts

Co prawda wiata garażowa nie zastąpi ogrzewanego garażu, ale dostatecznie ochroni samochód przed promieniami słońca i opadami marznącego śniegu. Możemy ją postawić jako wolnostojącą z dala od domu lub tez przylegającą do jednej ze ścian budynku.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/wykanczanie/baza-wiedzy/wokol-domu-i-narzedzia/50435-budowa-wiaty-garazowej-krok-po-kroku

Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
Gość Głos !
Durne "Prawo Budowlane" - możesz budować bez zgłoszenia ale nie możesz ... , samochód może stać przy granicy działki , ale pod dachem już nie , drewno można składować przy granicy ale pod dachem już nie , jeżeli na sąsiada krzywo spojrzę , doniesie że wiata mu przeszkadza i nadzór budowlany karze rozebrać - W TAKIM KRAJU ŻYJEMY ! Gdzie się człowiek nie poruszy to durny i nie życiowy przepis poganie jeszcze durniejszy . Znam opinię architekta z 40-sto letnim stażem , który twierdzi że w całym zawodowym życiu nie może dojść do ładu z "PIEPRZONYM PRAWEM BUDOWLANYM" (cytat) . Z prawem skarbowym jest to samo ... i z każdym innym . Kiedy wreszcie ktoś mądry zrobi z tym PORZĄDEK !!!
Link do komentarza

Zawsze mi się przypomina historia, jak z wygranej sprawy w sądzie wychodzi facet i mówi, że te ptaszki to dla niego śpiewały, a adwokat mówi - panie, te ptaszki dla mnie śpiewały. Przepisy po to są niejasne, przynajmniej w polskim prawie, żeby je interpretować w zależności od okoliczności i zasobności portfela osoby zainteresowanej, by ten przepis obejść. I w każdej dziedzinie znajdzie się taki, z którym można się dogadać i obejść jakiś przepis. Ryba zawsze psuje się od głowy.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...