Skocz do zawartości

Recommended Posts

i praca Żeluni za 45. Nr 33

 

Wszystkie nowe kolezanki i nowych kolegow zapewniam, ze prace Żelki sa mega wyjatkowe i warto sie o nie policytowac :)

Pozostałych znajomych chyba nie musze przekonywac?:icon_cool:

 

a wiec......lecimy z tym koksem

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Gość Kasti napisał:

i praca Żeluni za 45. Nr 33

 

Wszystkie nowe kolezanki i nowych kolegow zapewniam, ze prace Żelki sa mega wyjatkowe i warto sie o nie policytowac :)

Pozostałych znajomych chyba nie musze przekonywac?:icon_cool:

 

a wiec......lecimy z tym koksem

 

 

Prace Zelci tak jak Prace Dzieci z Ogniska Marymont wykonane sa SERCEM ( piekne i niepowtarzalne ) , kazdy   musi miec przynajmniej jedna taka prace w swoim domu :) .  Zachecam do licytowania !

Link do komentarza
Gość Żelka
1 godzinę temu, Gość Kasti napisał:

i praca Żeluni za 45. Nr 33

 

Wszystkie nowe kolezanki i nowych kolegow zapewniam, ze prace Żelki sa mega wyjatkowe i warto sie o nie policytowac :)

Pozostałych znajomych chyba nie musze przekonywac?:icon_cool:

 

a wiec......lecimy z tym koksem

Tarcia kochana Ty moja! powalcz jeszcze troszkę, please, bo Jagoda wcześniej tą pozycję za 50 licytowała. 

1 godzinę temu, Gość Kasti napisał:

 

 

 

Link do komentarza
17 godzin temu, Gość bpis napisał:

Halo, halo, jest tu kto?

Ludzie - 3 dni do końca licytacji, a tu prawie nic się nie dzieje!!:zalamka:

 

Poproszę o: 5. Gile widoczne na milę - 30zł :smile:

(Wybacz, Tar :), ale pasują do mojej sowy)

no dobra to wezme te Gile za 50 zł.  :)

Link do komentarza

 

22 godziny temu, TV BudujemyDom napisał:

Dodajemy nowy fant:

:yahoo: Uśmiech Instant - każdy uśmiech 5 zł

 

22 godziny temu, uroboros napisał:

Szukam tej torebeczki z uśmiechem i nie widzę :bezradny:- instrukcja użycia jest załączona? Może jakaś wizualizacja?

Na próbę- poproszę jeden uśmiech instant :)

 

To ja dwa uśmiechy daję :D:D

Link do komentarza
Dnia 13.12.2018 o 13:02, retrofood napisał:

Nas zaliczasz do tych starych czy nowych

Dnia 13.12.2018 o 13:22, Gość Żelka napisał:

Tarcia kochana Ty moja! powalcz jeszcze troszkę, please, bo Jagoda wcześniej tą pozycję za 50 licytowała. 

 

 

sie robi, sorki Jagodko 60 zł. za Żelciowa prace nr 33

Link do komentarza
2 godziny temu, TV BudujemyDom napisał:

Mmelisa :) Wspaniale widzieć starą gwardię aukcji. 

Tez sie ciesze :D 

 

Edytka, nastepnym razem przez messenger klikaj, bo "tam" malo kiedy zagladam... Przyznam szczerze, ze weszlam dzisiaj z ciekawosci zobaczyc czy nie ma aukcji...bo pamietam, ze zawsze przed swietami byla :D

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, yaco181 napisał:

Witajcie!! Wreszcie Was znalazłem.

Poproszę od 1-5 po 100zl :)

 

Co jest..Spicie?? Poproszę jeszcze 31 i 35 po 50zl 

 

Yaco Ty to masz wejście:yahoo:

Prawdziwe trzęsienie na aukcji....WIELKIE DZIĘKI!!!!!!

Robi się bardzo ciekawie:santajump:

 

Yaco - chyba myślami akurat dziś tu przyciągnęłam:27_sunglasses:,

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Mmelisa napisał:

Tez sie ciesze :D 

 

Edytka, nastepnym razem przez messenger klikaj, bo "tam" malo kiedy zagladam... Przyznam szczerze, ze weszlam dzisiaj z ciekawosci zobaczyc czy nie ma aukcji...bo pamietam, ze zawsze przed swietami byla :D

 

Mmelisko szczerze mówiąc liczyłam na to, że stara gwardia aukcyjna zerknie tam i tu trafi

4 minuty temu, yaco181 napisał:

Szukalem Was na muratorze. Myslalem, ze w tym roku nic nie ma, a tu prosze :)

 

Tak jak napisałam wyżej...bardzo liczyłam, że stali bywalcy tam zerkną...dzięki>:(

Link do komentarza

No tak...

yaco181 wpadł jak burza i pogodził wszystkich...

 

W takim razie poproszę o: 13. Ptasi boks (22 cm x 9 cm x 3 cm) - 50 zł. 

 

Nawiasem mówiąc, miałam nadzieję na zażartą bitwę o fanty w większym gronie, a wychodzi na to, że gdyby nie goście z FM - licytacja prawie stałaby w miejscu.

 

Koledzy z forum BD - spróbujcie powalczyć - naprawdę warto pomóc dzieciom, a prace są cudne!

(Ot, takie małe wjeżdżanie na ambicję tuż przed końcem aukcji B|)

Link do komentarza
3 godziny temu, Gość bpis napisał:

 

Koledzy z forum BD - spróbujcie powalczyć - naprawdę warto pomóc dzieciom, a prace są cudne!

(Ot, takie małe wjeżdżanie na ambicję tuż przed końcem aukcji B|)

Moze kazdy czeka na ostatnia chwile ;) i wtedy zacznie sie walka , bo  prace Dzieci sa przesliczne ( piekniejsze niz na zdjeciach )  z poprzednich Aukcji sama  mam ich spory komplecik ;) w domu .

Licze na to , ze jednak nie tylko FM badzie walczylo do konca o sliczne fanty i jeszcze przed koncem licytacji pojawia sie inne " duszyczki " .

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • U mnie też taki w piwnicy na krzywej podłodze stoi, ale wypoziomowane od wagi i też już parę lat jest ok. Też miałem problem z tymi blaszko-języczkami, ale o dziwo się trzyma kupy, ale nie pomyślałem żeby je zagiąć. Choć 120kg to raczej bałbym się tam położyć. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Mam trzy takie regały i bardzo je sobie chwalę. Owszem, przy składaniu pierwszego popełniłem błąd, wierząc bezkrytycznie w instrukcje sprzedawcy i nie zaginałem "języczków" wsuwanych w wycięcia kątowników, no i regał mi się rozsypał już pod koniec montowania. Ale gdy wszystkie zagiąłem (łatwe to nie jest, ale da się). regał jest lekki i nie do zdarcia. Nośność jednej półki to 125 kg, więc w warunkach domowych spokojnie wystarcza do niemal wszystkiego. Nawet w garażu.   Regałów niczym nie mocuję do ścian. Nie ma potrzeby. Oczywiście, jeśli stoją na wyrównanym i pewnym podłożu.  Da się je kupić w cenie poniżej 80,00 PLN, więc uważam, że naprawdę warto.   PS. To się nie chwieje, zapewniam!
    • Komentarz dodany przez agata: czy ktos wie czy kostka z brukbet jest warta uwagi? przymierzamy sie w koncu do zakupu
    • To chyba chybiony i fałszywy argument, bo klimatyzator jednak dmucha powietrzem zagrzanym do o wiele wyższej temperatury niż te 22 stopnie, chcąc osiągnąć zadaną temperaturę i pewnie to jest o wiele wyższa temperatura niż 30 st. Nie mierzyłem ale tak na wyczucie to znacznie przkracza trzydziestkę. Więc to akurat w drugą stronę działa, jeśli chodzi o tę "róznicę temperatur", czyli na korzyść hydrauliki. 
    • Ogrzewanie hydrauliczne, które występuje w 99% nowych polskich domach jest mniej efektywne i droższe niż bezpośrednie ogrzewanie pompą powietrze-powietrze, bo COP zależy od różnicy temperatur, a wodę trzeba ogrzać do ok 30°C, za powietrze do 22°. Proponuję zainteresować się systemem HVAC. V-wentylacja z odzyskiem ciepła wykonana pod ilość mieszkańców, a nie na kubaturę. Musi być, gdy chcemy używać klimatyzacji, bo latem przy chłodzeniu wentylacja grawitacyjna nie działa i oddychamy coraz bardziej zużytym powietrzem, co prowadzi do różnych dolegliwości. AC- jakość powietrza, za którą odpowiadają rewersyjne pompy ciepła (klimatyzatory). Temperatura cały rok, a wilgotność, która tworzy zaduch latem (tryb dry). H- ogrzewanie, czyli w przypadku, gdy klimatyzacja nie da rady (zazwyczaj kilka dni w roku) do uruchamiają się maty grzewcze. Ogrzewanie oporowe to COP 1, ale ono jest w tym systemie tylko wspomaganiem na wypadek ekstremalnych mrozów, awarii, czy dla komfortu, gdy ktoś chce bardziej dogrzać pokój. Poza tym pompy ciepła wciąż działają, więc zużycie jest śladowe. Dlaczego potrzebne są maty? Czy nie można dobrać większej mocy klim? Chodzi o to, że sezon grzewczy trwa ponad pół roku, a średnia temperatura w tym czasie w ostatnich latach to +5C i wciąż rośnie. Jeśli pompa będzie za duża to przez większość sezonu będzie działać on-off i łączne zużycie wyjdzie 2-3x większe. Jeśli rekuperacja jest zrobiona zgodnie ze sztuką, czyli działa na 20-30m3//osobę to klimy 30W/m2 są wystarczające. Cały system wychodzi przy okazji najtaniej i zapewnia zużycie poniżej 15kWh/m2. Ponadto warto wiedzieć, że powietrze nawiewane z anemostatów po odzysku ciepła jest tylko o kilka stopni chłodniejsze od domowego. Gdy podajemy je z góry to zapobiega ścieleniu się ciepłego przy suficie, a samo zanim opadnie zdąży się ogrzać. Daje to komfort w strefie przebywania ludzi. System musi być kompletny i dobrze przemyślany. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...