Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Bob Daszynski

Jak budować dom.

Recommended Posts

Cześć

Tak naprawdę koszty budowy domu są zawsze wyższe od tych jakie sobie wymarzymy, ale też niższe od tych jakie proponują wykonawcy -jak oczywiście pomyślimy. Dom na miarę naszych potrzeb ,a nie następnych pokoleń ,pomnik tego ,że kiedyś mogliśmy się postawić.Technologia i rozwiązania rozsądne i skalkulowane pod względem koszty-zyski z użytkowania.

Jak ktoś ma inne spojrzenie .Chętnie podyskutuję.

2 godziny temu, Bob Daszynski napisał:

Jak ktoś ma inne spojrzenie .Chętnie podyskutuję.

Dobrze prawisz. Aż nie ma czego dodać, ani o czym dyskutować. Brawo!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja też mam taki kocioł chociaż szukałem tego najmniejszego 18 kW. To wszystko da się wyregulować. Do pracy kotła nie mam najmniejszego zarzutu. Fakt, że mam tylko grzejniki.
    • Ja swoje żaluzję kupiłam przez internet, ponieważ tak mi było po prostu wygodniej. Nie miałam żadnych problemów z wymierzeniem, i podaniem odpowiednich danych  Postawiłam na żaluzję drewniane a dokładnie na takie https://wolakrakzal.com.pl/zaluzje-drewniane/ dodatkowo w czarnych kolorze z racji takiej, że mam ściany białe i chciałam stworzyć kontrast. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i z zaluzji tego typu ! bardzo łatwo się je czyści, dodają mnóstwo uroku i dodatkowo cenowo również wyszło mnie to bardzo niewiele  
    • Na to że kocioł jest przewymiarowany nie miałem wpływu bo instalację grzewczą kupiłem razem z domem. Pewnie gdybym miał choć trochę pojęcia o kotłach gazowych to bym się dopytał przed montażem jak się ma moc kotła do domu ale dla mnie wtedy kocioł to kocioł i tyle. Teraz jest jak jest i trzeba kombinować. Następnym testem będzie podpięcie odbiornika on/off pod kocioł i zobaczymy jak się będzie zachowywał i jakie z tego będą temperatury w domu.
    • Ale nie zawsze panują tak komfortowe temperatury o tej porze roku czyli możliwe, że tu pogodówka jest wskazana. Oczywiście pozostaje nadal kwestia prawidłowo zaprojektowanej instalacji grzewczej.
    • Posiadamy szeroki wybór keramzytu.
      Znajduje on zastosowanie w budownictwie do:
      wykonywania lekkich betonów, zapraw murarskich
      izolacji ścian piwnic
      drenaży
      izolacji rur w gruncie
      wykonywania podłoża w podłogach na gruncie

oraz w ogrodnictwie do:
      drenaży roślin w doniczkach
      spulchniania ziemi
      podsypek pod roślinami ograniczających odparowywanie wody i porastanie chwastów

Jest również stosowany do do posypek na śliskie i oblodzone powierzchnie dróg, parkingów, chodników, wjazdów do garaży, schodów. 

Oferujemy frakcje:
      0-4 mm
      4-8 mm 
      4-10 mm
      8-10 mm
      8-16 mm
      10-20 mm

Sprzedaż luzem lub workach o poj. 1 lub 2 m3
      Oferujemy transport luzem pojazdami o pojemności 45 oraz 70 m3 , lub paletami. Możliwość rozładunku za pomocą pompy, umieszczając keramzyt na określonej wysokości (stropy mieszkań). 

Więcej informacji: 505 983 117
  • Popularne tematy