Skocz do zawartości

Historia edycji

podczytywacz

podczytywacz

41 minut temu, Gość oineh napisał:

są ubezpieczalnie, które szukają sposobów uchylania się od płacenia odszkodowania i żądają protokołów pokontrolnych

Ja bym tego tak nie interpretował... raczej powiedziałbym, że naklaniają, a nawet wręcz przymuszają właścicieli i zarządców budynków do brania odpowiedzialności za stan obiektów, którymi władają...

 

41 minut temu, Gość oineh napisał:

w blokach mieszkalnych przeglądy robi zarządca

O tym akurat doskonale wiem z racji mojej funkcji w życiu prywatnym...

 

41 minut temu, Gość oineh napisał:

jedynie musi wpuszczać do domu osoby z uprawnieniami na kontrole,

A z tym nie jest, niestety najlepiej, bo jest wielka ilość mieszkańców, których podejście jest identyczne jakie reprezentują @Swierol, czy szybki @Gość szybki...

A i jeszcze @Gość Rychu...

 

18 godzin temu, Gość Rychu napisał:

Jakiś tam podczytywacz nie ma o tym pojęcia, z elektryką ma tule wspólnego co wól z karetą, poczytaj jego posty on cale życie kleił płytki do scen i malował mieszkania.

Nigdy mi się to nie zdarzyło... na żadnej scenie...

podczytywacz

podczytywacz

27 minut temu, Gość oineh napisał:

są ubezpieczalnie, które szukają sposobów uchylania się od płacenia odszkodowania i żądają protokołów pokontrolnych

Ja bym tego tak nie interpretował... raczej powiedziałbym, że naklaniają, a nawet wręcz przymuszają właścicieli i zarządców budynków do brania odpowiedzialności za stan obiektów, którymi władają...

 

29 minut temu, Gość oineh napisał:

w blokach mieszkalnych przeglądy robi zarządca

O tym akurat doskonale wiem z racji mojej funkcji w życiu prywatnym...

 

31 minut temu, Gość oineh napisał:

jedynie musi wpuszczać do domu osoby z uprawnieniami na kontrole,

A z tym nie jest, niestety najlepiej, bo jest wielka ilość mieszkańców, których podejście jest identyczne jakie reprezentują @Swierol, czy szybki @Gość szybki...

A i jeszcze @Gość Rychu...

 

 

18 godzin temu, Gość Rychu napisał:

Jakiś tam podczytywacz nie ma o tym pojęcia, z elektryką ma tule wspólnego co wól z karetą, poczytaj jego posty on cale życie kleił płytki do scen i malował mieszkania.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...