Skocz do zawartości

Zabudowa belki stalowej


Recommended Posts

Nie mam za bardzo pojęcia co to jest i do czego to ma być, ale jeżeli to zrobione jest z profili takich jak do suchej zabudowy (domniemywam po nazewnictwie) to te profile musza być ze sobą w jakiś sposób połączone, najprościej za pomocą wkrętów.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość mhtyl
15 minut temu, zenek napisał:

zapytałem - na końcu jest znaczek: ? :wallbash:

a jak wkrętami to połączyć (wg rysunku)? 

Kogo zapytałeś? autora tematu który napisał jednego posta i tyle my go tu widzieli. Z cała sympatia do twojej osoby, to takiego zapytanie/porada nie powinna tu paść, tych profili się nie spawa. Zauważyłem że tak bardzo lubisz odgrzewać stare kotlety, że nie zwracasz nieraz uwagi co piszesz i komu odpisujesz.Nie wiem i nikt nie wie do czego ta belka miałaby służyć.

Można użyć wkrętów jak również specjalnych szczypiec zaciskowych do łączenia profili.

Link do komentarza

A serio - ryzykuję:

A gdyby przykleić na odpowiedniej piance - oczywiście płyty do belki - nie profile. I od razu przestrzeń pusta by była wypełniona pianą. Co o tym myślicie? 

Albo inny sposób ustawienia tych profili względem belki - wtedy rzeczywiście łatwo zmontować profile do belki wkrętami.

OK - rzeczywiście nie ma przybliżenia tematu przez autora - ale czy nie wydaje

7 minut temu, mhtyl napisał:

Nie wiem i nikt nie wie do czego ta belka miałaby służyć.

że ta belka jakoś dziwnie jest obudowana profilami i nie ma kontekstu - otoczenia. I dlatego temat jest do rozważenia.

Przecież tu też czytają tematy ci co iich nie proponują, tylko z ciekawości - tak mi się zdaje....

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...