Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiorrra

Przydatne dodatki do domu

Recommended Posts

Nie znalazłam tutaj takiego wątku, a warto by było podyskutować również o przydatnych akcesoriach/gadżetach do domu. Chodzi mi o wyposażenie, różnego rodzaju sprzęty, przedmioty, które są funkcjonalne i ułatwiają nam życie. Żeby dać wam przykład, zacznę ja. Kupiłam sobie ostatnio zgniatarkę do butelek. Powiem wam, że sprawdza się genialnie, nie walają mi się już puste butelki po całym domu, no i oszczędzamy miejsce w koszu na śmieci ;). Teraz wasza kolej. Chętnie zaczerpnę od was inspiracje i może wyposażę się w kolejne pożyteczne gadżety.

butelki to ja zgniatam nogą icon_mrgreen.gif

Ja kupiłam ostatnio zatyczki / śruby do butelek z silikonu, łatwo dopasowują się do szyjki butelki, nie przepuszczając płynu z wewnątrz ....

Jako, że bardzo nie lubię zapachu czosnku na dłoniach to ostatnim gadżetem jaki sobie kupiłam był obierak do czosnku. Jest super i ręce nie przesiąkają tak zapachem icon_smile.gif

Cytat

Jako, że bardzo nie lubię zapachu czosnku na dłoniach to ostatnim gadżetem jaki sobie kupiłam był obierak do czosnku. Jest super i ręce nie przesiąkają tak zapachem icon_smile.gif

Super, muszę czegoś takiego poszukać. Ostatnio też kupiłam świetny pojemnik na cytrynę w formie...cytryny. Dobrze się przechowuje, nie kapie w lodówce itp. Acha, ostatnio zakupiłam takie maty ochronne pod krzesła obrotowe i pod komputer na blat. Są świetne, bo dzięki nim nie mam zniszczonych i zarysowanych podłóg i blatów, które dopiero co wymieniłam na drewniane. Ja kupiłam je akurat przez internet, bo w sklepach typu Ikea nie mogłam znaleźć.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...