Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
zbigniew_78

Problem z partnerem handlowym

Recommended Posts

Otrzymałem informację z firmy MS więcej niż Okna, że wyjaśniają zaistniałą sytuację i niebawem pojawi się oficjalna odpowiedź.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Wysłałem maila do MS więcej niż Okna z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Niestety postraszono mnie sądem więc nie chcę się narażać choć na wszystko mam dowody (przelewy bankowe, maile, umowa) niestety nie chcę się narażać na dodatkowe kłopoty- sąd przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąd to tylko wtedy jest skuteczny jak mija się (wpisem) z prawdą.
Albo sprawa była, albo "przekoloryzowano".
Nie mniej jednak warto będzie umieścić wyjaśnienie "szefa tamtego szefa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Sąd to tylko wtedy jest skuteczny jak mija się (wpisem) z prawdą.
Albo sprawa była, albo "przekoloryzowano".
Nie mniej jednak warto będzie umieścić wyjaśnienie "szefa tamtego szefa".


"szefa tamtego szefa" ? co to znaczy? Edytowano przez zbigniew_78 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że osoba, która założyła wątek zniknęła z forum pozwolę sobie zacytować oświadczenie przedstawiciela MS więcej niż OKNA.

Cytat

Witam serdecznie,
Grupa Factor od wielu lat dystrybuuje produkty MS więcej niż OKNA. Zaistniała sytuacja czyli niezrealizowane zamówienie na dostawę okien, to pierwszy tego typu przypadek w historii naszej współpracy.

Pomimo, że odpowiedzialność za opóźnienia leży wyłącznie po stronie Grupy Factor, która nie przekazała zamówienia firmie MS więcej niż OKNA, dołożyliśmy wszelkich starań, aby tę sytuację wyjaśnić. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem Grupy Factor i otrzymaliśmy zapewnienie, że cała sytuacja zostanie rozwiązana polubownie, za porozumieniem stron.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za to, że darzycie nas Państwo zaufaniem i skontaktowaliście się z nami bezpośrednio. Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle istotne.

Z poważaniem,
Karolina Moroniak
Brand Manager
MS więcej niż OKNAPozdrawiam
Marcin Szymanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Witam. Buduję dom podpiwniczony. Jakiś czas temu przykleiłem 10 cm styropianu XPS na ściany piwnicy i dokleiłem dodatkowe 5 cm poniżej okien jako docieplenie warstwy przy gruncie (styropian wysokosci 60 cm wchodzić będzie w ziemię jakieś 40 cm a 20 co wystawać ponad grunt), czyli w strefie przemarzania. Wygląda to tak:       Sfazowałem dół doklejonego styro żeby folia kubełkowa się lepiej ułożyła. No i właśnie chciałem sobie ułożyć teraz folię kubełkową, ale mam dylemat jak ułożyć na tych fasetkach tymbardziej że mam lukarnę czyli narożniki wewnętrzene i zewnętrzne. Zna ktoś jakiś sprytny sposób bez ewentualnego cięcia folii?
  • a możesz jakiś przekroj tego pokazać?
  • Jasne, A w jakim mieście - budujecie ten dom? Karolina    
  • A co ma na celu wywalenie kupy kasy i skomplikowanie układu grzewczego, trzeba sie też liczyć z niedługim zakazem palenia w kominku tak jak np w Krakowie.
  • To mój pierwszy post na forum, zacznę więc od przywitania się. Witam wszystkich. Zastanwaiam się nad kupnem działki 6,800m2 w bliskim sąsiedztwie wału wiślanego. Działka o powierzchni 6800m2 która w ~1/3 jest oznaczona w MPZP jako teren RM-rolno-mieszkalny (RM), a w ~2/3 rolna (R), ~400m stanowi droga na terenie MN, która prowadzi do drogi gminnej(KDD). Od północnej strony działki (od strony wału wiślanego) również znajduje się droga (KDD). W MPZP teren RM jest przeznaczony pod zabudowę zagrodową, R tereny rolnicze. Planuje po zakupie ogrodzić działkę (obszar RM, R, Rwp), wkopać szambo (na obszarze RM), wykopać studnię doprowadzić prąd (linia energetyczna przechodzi w granicy działki oraz przez nią) i wybudować domek letniskowy 35m2, z poddaszem nieużytkowym (na zgłoszenie). Po około 3 latach planuję wybudować dom o powierzchni zabudowy ~200m2. W związku z powyższym mam pytania: 1. Czy jako nie rolnik mogę zakupić wyżej omawianą działkę? 2. Czy mogę ogrodzić cały teren (RM,R,Rwp)? 3. Czy jako nie rolnik mogę na części obszaru RM postawić domek letniskowy 35m2 na zgłoszenie? a. Jeśli nie mógłbym go zgłosić jako letniskowego, to czy możliwe jest zgłoszenie go jako np. budynku gospodarczego 35m2. 4. Czy jako osoba nie będąca rolnikiem mogę się budować na części działki odznaczonej jako RM czy muszę być rolnikiem? Jeśli konieczne będzie założenie siedliska i stanie się rolnikiem: 5. Ile ziemi trzeba mieć żeby założyć siedlisko? Wg. Starostwa jeśli w MPZP nie jest podana taka informacja, nie ma wymogu posiadania powyżej, np. 1ha. Ja takiej informacji w MPZP nie dostrzegam 6. Jeśli zmuszony byłbym do posiadania większej powierzchni ziemi, to czy w celu spełnienia tego wymogu, mógłbym dokupić nieużytki rolne (tania ziemia) za wałem w brakującej ilości? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, bodaj na jedno pytanie. Niestety, ale uzyskanie informacji od gminy i starostwa graniczy z cudem. Pozdrawiam
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...