Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

Wanny z hydromasażem - pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

Gość janek servisant
witam napalonych na ten przybytek,jako iz montowalem naprawialem i servisowalem tego typu sprzet ,pozwole sobie wyrazic moja opinie a co za tym idzie opine moich klientow! nigdy bym czegos takiego sobie nie zamontowal nawet gdybym dostal za darmo,sami klienci mowia iz nigdy drugi raz takiej glupoty nie popelnia! po zakupie euforia -cala rodzina testuje...bajka! po tygodniu dochodza do wniosku ze jednak shower -jest szybki,bezproblemowy i tanszy-w efekcie raz lub dwa razy do roku jak rodzinka sie zwali to oczywiscie musza sprubowac,no chyba ze zona wyjechala do matki na pare dni to moze sasiadka skorzysta !-ot taka niepraktyczna fanaberia. pozdrawiam jasko...

Gość kate
ja mam w łazience prysznic i mam też dużą wannę z hydromasażem. nie zgadzam się ze taka wanna to fanaberia. po dniu ciężkiej pracy naprawdę relaksuje i wieczorem miło spędzić romantyczny wieczór z mężem w wannie z bąbelkami :).

Gość kaka
Kratka wentylacyjna min 100cm2?? chyba 10cm2 hahhaha wyobraziłem sobie kratkę metr na metr :D :D

16 godzin temu, Gość kaka napisał:

Kratka wentylacyjna min 100cm2?? chyba 10cm2 hahhaha wyobraziłem sobie kratkę metr na metr :D:D

100 cm2 to pojedynczy otwór o wymiarach 10x10cm lub kilka mniejszych.

• Lubię to 1

Gość filomena
Wannę hydro /woda i powietrze/ mam od pond 20 lat i nie zamieniłabym jej na zwykłą. Mimo upływu lat jest nadal sprawna i wszystkie regulatory w niej działają, a była kupiona z najwyższej półki, więc dlatego jest nadal sprawna. jej stan z 10 punków oceniam na 9 pkt, bo na jednej rączce - chwytaku jest kilka minimalnych mało zauważalnych odbarwień chromu, a powłoka samej wanny jest na 10 mimo upływu lat i 4-5 razy w tygodniu jest używana. Pozdrawiam wszystkich malkontentów i jednak polecam zakup takiej wanny, bo utraconego zdrowia po ciężkiej pracy nikt Wam nie da - chyba że masażysta, ale jemu też trzeba za to zapłacić, a tu macie swojego i o każdej porze dnia.

35 minut temu, Gość filomena napisał:

Pozdrawiam wszystkich malkontentów i jednak polecam zakup takiej wanny, bo utraconego zdrowia po ciężkiej pracy nikt Wam nie da - chyba że masażysta, ale jemu też trzeba za to zapłacić, a tu macie swojego i o każdej porze dnia.

Można też zmienić pracę na mniej ciężką, chociaż kto wie... teraz to już chyba nie ma takiej, wszyscy pracują ciężko jak cholera! Jak mi ktos znajdzie w jakiejś publikacji albo programie tekst, w którym ktoś mówi "mam lekką pracę" to wyślę kasę na flaszkę. Ja czegoś takiego już od wieków nie spotkałem. Wszyscy ględzą jaką to mają ciężką pracę. Od proboszcza wiejskiej parafii począwszy do panienki w nocnym klubie włącznie. Wszyscy pracują baaaaaaardzo ciężko...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się