Krzysztof Krysiński Napisano 27 września 2011 #1 Napisano 27 września 2011 WitamJeśli marzy się Wam przytulny kącik w ogrodzie, taki gdzie można spokojnie poczytać, porozmawiać ze znajomymi, a jednocześnie mieć na oku bawiące się w ogrodzie dzieci to polecam murki gabionowe.Wykonuje się je z paneli Zenturo lub Zenturo Super, jako wypełnienie stosuje się taśmę Flexo lub Perfo. Świetny efekt dekoracyjny w ogrodzie?Zerknijcie tutaj:http://www.grupapsb.com.pl/files/Product/o...nie_zenturo.pdfpozdrawiamKrzysztof Krysiński
dzempel Napisano 27 września 2011 #2 Napisano 27 września 2011 wygląda fajnie -ciekawe tylko czy nie zabija ceną
Draagon Napisano 27 września 2011 #3 Napisano 27 września 2011 No dobrze siatka jak siatka - osobiście mnie się to nie podoba - dla roślin można zrobić bardziej dekoracyjne podpórki. Ale jak ktoś lubi chrom stal i beton - to pewnie takie cudeńka też mu przypadną do gustu
retrofood Napisano 27 września 2011 #4 Napisano 27 września 2011 To wysokie ogrodzenie chyba przed teściową. Za bardzo podskakiwała.
Krzysztof Krysiński Napisano 20 marca 2012 Autor #5 Napisano 20 marca 2012 Cytat wygląda fajnie -ciekawe tylko czy nie zabija ceną Cennik paneli Zenturo znajdziesz tutaj (zakładka 'parametry techniczne'). Nie mogę powiedziec, że są tanie, ale na pewno możesz być pewny jakości, która jest b. ważna dla Betafence. Kupisz raz i masz z głowy na dłuuugie lata ;)
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się